Frontlines Fuel of War Full Sorunsuz Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon -Savaş

Oyun Hakkında Kısaca: Size anı yaşatacak bir aksiyon oyunuyla daha karşınızdayız. Yıl 2005 ve Orta Asya’da petrol yüzünden büyük bir savaş çıkmıştır. Savaş demek ülkelerde kargaşa demektir ve bunun sonucunda kutuplaşma meydana gelmiştir. Bu savaş ve durum 2024 yılına kadar devam etmiştir. Kırmızı ve Mavi gruplar olarak oyunda Red Star Alliance ve Western Coalition olarak adlandırılmıştır. Kırmızı grupta Rusya ve Çin vardır. Mavi grupta ise Amerika ve Avrupa ülkeleri vardır. Biz Amerikalı bir asker olarak Rusya ve Çin’in Orta Asya’daki sınırlarına misilleme yapmak üzere savaşmaktayız. Yani cephenin en önlerinde savaştığımızdan, oyunun adı (Frontlines) da buradan geliyor. 

Oyun Çıkış Tarihi:  25 Şubat 2008 Kaos Studio tarafından geliştirilmiştir
Oyun Boyutu:  9,93 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşlemci: Pentium 4 2.8GHz+, AMD Athlon 2800+ veya eşdeğeri
Bellek: 768MB Windows XP / 1GB RAM Windows Vista
Boş Disk Alanı: 15GB
Grafik: nVidia 6800GT (SM3) veya ATI X800XT (SM2)
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Frontlines Fuel of War oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:

——————————————————————————————-

Frontlines Fuel of War  İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra install deyin, dil seçin ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3-Kurulumun bir yerinde sizden ikinci CD yi isteyecek(yukarıdaki görsel). DVD2 klasöründeki “bin” dosyasını daemon tools ile açın ve installdeki uyarıya ok deyin devam etsin.

4-Sonlara doğru sizden Agerıa adında bir şey yüklemenizi isteyecek ona da he deyin 🙂

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)THQFrontlines-Fuel of WarBinaries” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.Oyun ilk tıkladığınızda biraz geç açılacaktır, sabırla bekleyin.

Daha sonra Türkçe yama exe’sinden oyunu Türkçeleştirin ve Türkçe oynamanın keyfini sürün.

Frontlines Fuel of War oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (6 yorum)
×

Bir Şeyler Ara