Freedom Fighters Full Sorunsuz Tek Link İndirFreedom Fighters-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Aslında bu oyunda klişeleşmiş bir hikaye karşımıza çıkıyor. Yıllardan beri birçok hikayeye konu olan Özgürlük Savaşçıları şimdi de bir oyun olarak bizlerle buluşuyor. Her zaman olduğu gibi bir ülke diğerlerine göre daha fazla gelişmiş durumda ve bazı direnişçiler özgürlükleri için savaşmaya karar veriyorlar. Oyunda Rusya güçlü ülke, ABD ise ele geçirilmiş olan ülke konumunda. Oyunda birtakım görevler karşımıza çıkıyor ve bu görevleri yaparak, ülkeyi kurtarmaya çalışıyoruz.

IQ games tarafından geliştirilen Freedom Fighters oyununda; Hitman grafik motoru göze çarpıyor. Zaten Hitman’in yapımcısı da IQ games olduğu için bu durum pek de anormal karşılanmamalı. IQ gamesin kalitesiz oyun piyasaya sürmesi zaten imkansız bir durum ve yapımı IQ games firmasına ait olan bu oyunun da kaliteli bir oyun olduğunu böylelikle anlayabiliriz. Grafik motoru Hitman gibi dedik ama; motor daha da geliştirilmiş ve iyileştirilmiş bir durumda karşımıza çıkıyor.

Oyunda ilk başta tekiz ve bize verilen görevleri tek başımıza yapmaya çalışıyoruz. Görevleri yaptıkça oyunda karizma puanı adı verilen artı değerlere sahip oluyoruz ve neticesinde de yanımıza başka askerler alabiliyoruz. Böylece ordumuzu genişleterek, özgürlük için savaştığımız bu uğurda zamanla daha da güçlenme fırsatı bulmuş oluyoruz.
Oyunun Türü: Aksiyon, Nostalji
Çıkış Tarihi: 1 Ekim 2003
Oyunun Boyutu: 736 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Freedom Fighters

Freedom Fighters

Freedom Fighters

Freedom Fighters

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Pentium 3 733 veya eşdeğer
Bellek: 128 MB RAM
Ekran Kartı:32 MB
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:


İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Freedom Fighters Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-MDF dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin SERİALİ FUAA-QNNS-2003-BGTI-G0IH girin, oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki mdf dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

SERİAL NUMARASI:

FUAA-QNNS-2003-BGTI-G0IH

OLARAK GİRİN.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın. Kurulum sonlarında çıkacak soruya hayır diyip kurulumu tamamlayabilirsiniz.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\EA Games\Freedom Fighters” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (27 yorum)

×

Bir Şeyler Ara