Forza Horizon 3 Kurulumu Nasıl Yapılır? (%100 çalışıyor)
 
Forza Horizon 3 opusdev denen ilginç bir grup tarafından cracklenmiş bir micros. oyunu. Oyun grafik kalitesi üst düzey bir araba yarışı oyunu. Son zamanlarda bu alanda çıkan en iyisi diyebiliriz. Ama işte crackleyen bu grubun bu tarz bir crackine alışık olmadığımız için kurulumda hatalar yaşadık ve çözüm bulmak zorunda kaldık.

Biz oyunu sorunsuzca aşağıdaki yöntemle kurduk ve oynuyoruz, Forza Horizon 3 hata çözüm yayınımız olan bu yayında sizlere düzgün kurulumu anlatacağız ve Forza Horizon 3 kendi kendini kapatma sorunu gibi sorunlar çözülmüş olacak.

Başlayalım anlatmaya,
 

Öncelikle şu yayından Forza Horizon 3 Full olarak indiriyoruz.

 

ÇOK ÖNEMLİ: HER ŞEYDEN ÖNCE,,, BAŞLAT TIKLAYIN- AYARLAR – GÜNCELLEŞTİRME VE GÜVENLİK TIKLAYIN. SONRA:

 

 
1- Rardan çıkan “DUMP” klasörüne sağ tıklayın ve onu da rardan çıkartın. Bu aşamadan sonrasını aşağıda resimli olarak anlattık.

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖRMEK İSTERSENİZ SAĞ TIKLAYIP “YENİ SEKMEDE AÇ” DEMENİZ YETERLİDİR.

 


 
TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 
TURBOBİT TEK LİNKİMİZDEN İNDİRDİĞİNİZ KLASÖRÜN İÇERİĞİ AHA ŞÖYLE:

 

 


 
SONRA XBOX GAME BAR PROGRAMINI AÇIN, BİR İŞLEM YAPMANIZA HENÜZ GEREK YOK ALTA ALIN AÇIK DURSUN.:

 


 


 
DUMP KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİ DOSYALARI KOPYALAYIN VE OYUN KLASÖRÜNE YAPIŞTIRIN:

 

 


 

 


 

 


 
auto_fh3.V7 PROGRAMINI OYUNUN KURULU OLDUĞU YERE KOPYALAYIN VE ORADAN YÖNETİCİ OLARAK auto_fh3.V7 PROGRAMINI ÇALIŞTIRIN.

 

 


ALTTAKİ ANLATIM RESİMLERİNE SAĞ TIKLAYIN “RESMİ YENİ SEKMEDE AÇ” DEYİN VE DAHA NET GÖRÜN, ADIM ADIM NE ANLATTIYSAK ATLAMADAN UYGULAYIN..


 


 

 


 

 


 

  

OYUNU KURDUM AMA DONUYOR DERSENİZ..

Oyun ağır bir oyun, ciddi manada iyi bir sistem istiyor. Öncelikle sistem gereksiniminiz oyunu kaldırabilecek seviyede mi oturup bir düşünün, benim sistemim havada karada kaldırır ama oyun donuyor frame düşük derseniz, ayarları altta belirttiğimiz gibi yapın bakalım. Umarım düzelir.

 


 

 


 

SONUÇ

 

 

 
Sorunuz olursa sormaya çekinmeyin 😉

Bir önceki yazımız olan Phoning Home İndir | Torrent ve Full başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (69 yorum)
×

Bir Şeyler Ara