footballmanager2017full

Football Manager 2017 İndir + Torrent + MegaFootball Manager 2017 full

Football Manager 2017-cover

 

Football Manager hepimizin bildiği ve bu yayında bulunan bir çok kişinin yıllardır oynadığı simülasyon futbol oyunu. Football Manager 2017 ise geçen Kasım ayında çıktı. Fakat bir çok grup bu oyunu kıramadı. Sizler uzun zamandır bu oyunun kırılmasını bekliyordunuz ve nihayet Football Manager 2017 full ve sorunsuz yayınımızda sizleri ağırlayabildik.
 
Football Manager 2017, 500 bin futbolcu ve 2.500 den fazla kulübün bulunduğu, kapsamı neredeyse sınırsız bir simülasyon yapımı olmuş. Öyle ki bu oyunda aylarınızı zevkli bir şekilde harcayabilirsiniz. Oyunu zaten bir çoğumuz bildiğinden çok fazla açıklama gereksinimi duymuyoruz, izninizle biraz indirme kısmından bahsedelim.
 

Football Manager 2017-cover Oyun full ve sorunsuz FM 2017 orijinal sürümdür. Repack veya blackbox sürüm değildir. CD deki neyse o 🙂

 
İndirme linkleri ise bu yayının orta kısmında. Turbobit tek link, turbobit partlı, uptobox tek link ve mega partlı seçenekleriyle sunuldu. Bu seçeneklerdeki dosyalar aynı dosyalardır. Turbobit partlıdaki ile mega partlıdaki partlar uyumludur ve herkes indirebilsin diye sadece 900 MB’dır. Ayrıca sizlerle FM 17 Torrent indirme seçeneğini de aynı yerde paylaştık. Artık indirme şekli tamamen sizin zevkinize kaldı.

 

Oyunun Türü: Simülasyon, Spor
Çıkış Tarihi: 4 Kasım 2016
Yayın Adı: Football Manager 2017-STEAMPUNKS
Yayıncı: SEGA
Boyut: 3.46 GB
 

Oyun İçi Görseller:

 

Sistem Gereksinimleri:

 

Yorumlar (10 yorum)

×

Bir Şeyler Ara