Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Football Manager 2013 Sağlam Crack (Crackfix) İndirFootball Manager 2013 ilk skidrow tarafından kırıldığında crack de hatalar vardı ve belli bir tarihten sonrasına geçmiyordu. 12 Mayıs da Skıdrow proper cpy adı ile yeni bir FM2013 ü ve dolayısıyla crackfixi bizlere sundu.

Hatırlatmakta fayda var, bu crackfix sadece proper cpy sürümünde geçerlidir. Hatalı çıkan bir önceki sürümde denemeyin. Yani eğer daha önce indirdiyseniz baştan oyunu indirmek zorundasınız.

Düzeltilmiş(crackfix) son crack’i ve sorunsuz çalışmaktadır.

——————————————————————————————-
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

Football Manager 2013 Sorunsuz Crack İndir
Not: Tek linkte link kısaltma vardır, 5 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin ve sağ üst köşede beliren reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke ulaşın.

——————————————————————————————-

 

İndirdiğiniz cracki oyunu kurduğunuz dizinde kopyala-yapıştır yapın ve karşınıza gelen uyarıya “Kopyala ve değiştir” deyin.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

 

Keyifsiz ve sorunsuz oyunlar…

Bir önceki yazımız olan Spore Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ