Football Manager 2013 Full Sorunsuz Tek Link İndirFootball Manager çoğumuzun bildiği zevkle oynadığı bir “menajerlik” oyunudur.  Oyunun 2013 versiyonunda en dikkat çeken özellik Türkçe dil desteğinin de olması. Bu yüzden oyunu denedikten sonra orijinalini almanızı tavsiye ederiz. Oyun hakkında çoğunuzun bilgi sahibi olduğunu düşünerek, direk indirme anlatımına geçiyorum.

Football Manager 2013’ü bu yayında sorunsuz ve sağlam, full bir şekilde indireceğiz, tek dikkat etmeniz gereken bu yayını dikkatli okuyup, sırayla uygulamaktır. İndireceğiniz dosyayı şahsen denedim ve sorunsuz çalışmaktadır. İndireceğiniz dosya tam olarak “Football Manager 2013 v13-1-1-1292-Update – Full ” .

İndireceğiniz dosya toplamda 2.16 GB olup, kurulmuş halde indireceksiniz.

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/W7
İşlemci: XP için1.4Ghz ya da daha hızlı, Vista/W7 için 2.0GHz ya da daha hızlı.
Hafıza/Ram: XP için 512MB, Vista/W7 için 1.0GB
Ekran Kartı: 128MB
Oyun Videosu:

Gelgelelim İndirmeye. Anlatım sade olduğu için uzun görünebilir ama yapacağımız işlemler oldukça basit arkadaşlar.

Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)


Gerekenler:


Football Manager 2013′ ü tek linkte indireceğiz. İndirdiğimiz link sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İndirme Yayını:

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (12 yorum)

×

Bir Şeyler Ara