Fifa 2017 Nasıl Kurulur? Resimli Anlatım! 

Fifa 2017 pc için kırılalı/crck çok oluyor, aslında kurulumu da oldukça kolay ama ziyaretçilerimizden kurulumu anlatmamız yönünde çok fazla istek gelince, her adımına kadar resimli olarak anlatalım dedik. Aşağıda detaylı anlatımı içeren 15 ekran alıntısı var, bu alıntılar her aşamayı temsil ediyor, yani kurmakta oldukça zorlanan arkadaşlarımız dahi her adımda bir sonraki resme bakarak ilerlerse kolayca kuracaklar.

Fifa 2017 Full İndir yayınımızdan oyunu full olarak indirebilirsiniz. BİZ BURADAKİ ANLATIMI KENDİ PAYLAŞTIĞIMIZ DOSYA ÜZERİNDEN YAPTIK. Yani diğer sitelerden indirip hata aldığınız dosyalar için bir şey yapamayız, bizden tekrar indirin 🙂

Görsellerin anlaşılması için, CTRL basılı tutun ve maus tekerini ileri kaydırın ekran yakınlaşır. Veya diğer bir çözüm ise resme sağ tıklayın, "yeni sekmede aç" deyin, orijinal büyüklüğü ile görüntüleyin.

Biz bu anlatımla kurduk oynadık, hala oynuyoruz, en ufak sorun yaşamadık, siz yine de BİZDEN İNDİRDİĞİNİZ HALDE kurulumda bir sorun yaşarsanız yorum bırakın yardımcı olmaya çalışırız veya diğer ziyaretçiler yardımcı olmaya çalışırlar.

 

KURULUM ANLATIMI BAŞLASIN, RESİMLER KONUŞSUN 🙂

1(RESİMLERE SAĞ TIKLAYIN VE YENİ SEKMEDE AÇIN)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

Çalıştığına dair kanıt.. 1

 

Çalıştığına dair kanıt.. 2

Çalıştığına dair kanıt.. 3

Kanıt eklemeye doyamamalar -4

 

Kanıt vol bilmem kaç.. 

 

Kota hakkınızı helal edin arkadaşlar uzattık biraz 🙂 Özellikle böyle efsanevi seriler için sitemizi yer imlerinize ekleyin takip edin. Bir de şöyle bir facebook sayfamız var bilginiz olsun..

Bir önceki yazımız olan F1 2017 PC Full Oyun İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara