Fifa 2015 Demo Turbobit Tek Link İndirfifa-2015-cover

Bildiğiniz üzere 2 gün önce fifa 2015 demosunu duyurdu fakat bazı arkadaşların originden indirmesi problemli olduğu gibi bazı arkadaşlarsa öyle origin üyelik vs. uğraşmak istemediğini belirttiler :). -şaka bir yana her iki durumda da bir origin üyeliği olmalı tabi- İlginç olansa 32 bit sürümlere oyunun indirilemiyor oluşu. Belki indirip başka bir bilgisayara yükleyeceğiz değil mi ama 🙂 Bir ziyaretçimizinde bunu belirtmesi üzere işleri hızlandırdık ve fifa 2015’i kurulu bir halde rarlayıp turbobite yükledik. Denedik baktık çalışıyor yayınlayalım dedik, buyrun:

Not: Daha detaylı yayınımız için veya turbobitten değilde origin üzerinden indirmek için buraya. tıklayınız.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Fifa 2015 Demo Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

-Kurulum yapmanıza veya crack atmanıza gerek yok. Oyunu kurulu olarak indiriyorsunuz. İnen sıkıştırılmış rarlı dosyaya sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin. Çıkan klasörde biraz aşağıya inin ve fifa15_demo uygulamasına çift tıklayıp origin email ve şifrenizi girip işlemi başlatın. Arkanıza yaslanın ve oyunun keyfini çıkartın.

Tıkladınız ama oyun açılırken “Fifa 2015 demo çalışmayı durdurdu” hatası mı aldınız, dert etmeyin, onu da sizler için çözümleyip video ile anlattık, buraya tıklayıp ilgili yayınımızı inceleyebilirsiniz.

Sağlıcakla…

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (16 yorum)

×

Bir Şeyler Ara