Fifa 2014 Tıklıyorum Tepki Vermiyor! – %100 Çözümü –Sitemizde fifa 2014 konuları biraz kalabalıklaşmaya başladı, şöyle özetleyecek olursak:

Tepki vermeme hatasına geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki alınan bazı hatalar hala cracklerden dolayı kaynaklanıyor. Skidrow hâlâ final crack çıkartabilmiş değil.

Futbolcuya yaptığınız her müdahalenin kırmızı kart olması gibi hatalar crackden, o skidrowun işi, ilerleyen zamanlarda fixleyecektir. V4 crackde bu bahsettiğimiz kırmızı kart hatası fixlendi(düzeltildi) mesela. Artık bu hata yok, diğer oyun içi bazı hatalarsa zamanla yeni crackler çıktıkça giderilir ve son olarak fifa 2014 hatasız final crack çıkar. Bizim buradaki amacımız oyunu sizlere açtırmak, gerisi skidrowa kalmış 🙂

Çok fazla kişi ise oyunu açmaya çalıştığında hiçbir hata almadı. Yani açmak için tıklıyorlar fakat hiçbir tepki yok. Bu hatanın çözümü ise şu şekilde:

Önce boyutu çok düşük olan .NET Framework 4.5’u bilgisayarımıza indirip kuralım, indirme adresi:

https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=30653

Aşağıdaki adımları izleyelim.

Daha sonra CMD yi yönetici olarak çalıştırın. Bilmeyenler için yukarıdaki görsel eklenmiştir.

Sonra ise ” bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff ” komutunu sağ tık yapıştır yapıyoruz (” simgeleri hariç.) ve Enter’e tıklıyoruz. Ardından işlem tamamlandı yazısını görünce CMD’yi kapatıyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.

Daha sonra ise aşağıdaki indirme linklerinden hangisi size uygunsa Crack V4 indirip uyguluyoruz.

Oyunu bu uyguladığımız crack exe’si yüzünden açmayı unutmayın! Kendi exesinden açarsanız Origin hatası alırsınız.

Bu sayede bu sorun %100 olarak ortadan kalkıyor.

Diğer tüm hatalar için uygun crack bekleyin.

Bir önceki yazımız olan Need For Speed Rivals Reloaded Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (101 yorum)
×

Bir Şeyler Ara