Fifa 2014 Kurulum & Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü (Videolu Anlatım)Öncelikle Fifa 2014 yayınlarımızı toparlayacak olursak:

Fifa 2014 çıktıktan sonra uzun bir süre crack’lenemedi, tıpkı Football Manager 2013 gibi. Neyse ki onu beklediğimiz kadar beklemek zorunda kalmadık. Skidrow oyunu kırdığını – cracklediğini – duyurdu.

Fakat ne yazık ki crack çalışmıyordu. Skidrow bunun üzerine Update ve 2.Crack’i yayınladı. Bu seferde çoğu kişide çalışan oyun çoğu kişide çalışmadı. Farkın neyden kaynaklandığı bulunamıyordu. Üstelik oyunda da hatalar mevcuttu.

Bunun üzerine Skidrow, Fifa 2014 Crack Versiyon 3 ‘ü çıkarttı. Hataların çoğu giderildi ve oyun çalışıyordu. Ama gelin görün ki çoğu kişi – her nedense – hala çalıştıramıyordu. Oyunu crackledikten sonra açmak istediklerinde ” Fifa 2014 çalışmayı durdurdu ” hatası ile karşılaşıyorlardı.

Sağlam oyun ekibi olarak buna bir çözüm ürettik ve aşağıdaki videoda kanıtlar nitelikte sizlere sunduk. Videoyu aslında kurulumu anlatmak amacıyla çektik arada çözümü ve oyunun çalıştığına dair kanıtı da sunduk. Dikkatlice izleyelim.

Gördüğünüz gibi oyun çalışıyor ve sağlam. Şimdi buna rağmen siz çalıştıramadıysanız şunlar işinize yarayabilir:

1- Oyunu birde bizden indirin 😉
2- Oyunu kurma ve crackleme aşamasında güvenlik duvarınızın veya antivirüs programınızın bir şeyler silip engellemediğinden emin olmak için antivirüs programınızı duraklatın.
3- Yerel disk D aşırı dolu olabilir, buna dikkat edin, doluysa boşaltın, yer açın.
4- Ekran kartı driverınızı ve direct x sürümünüzü güncelleyin.
5- Crack dosyası üzerinden açtığınıza emin olun, videoda da belirttik.

Not: Bilgisayarınız windows 8 ise oyun şu anki cracklerle çalışmayacaktır. Biz Windows 7 Ultimate de denedik , videoda da göreceğiniz üzere çalıştırdık.

Hala hata alıyorsanız maalesef yeni update ve crackleri beklemekten başka bir çareniz yok. Crackler güncellendikçe ana konumuzda yayınlanacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (88 yorum)
×

Bir Şeyler Ara