☰ Menü

Fifa 2012 Kurulum – Crack Atma (Resimli Anlatım)Daha önce şu başlıkta Fifa 2012′ yi kolay bir şekilde, tek link indirmiştiniz.

Başlarda sorun çıkmaz diye bir de o yazının çok uzun görünmemesi için kurulumu açıklama gereği duymamıştım ama gelen yorumların çoğunda indiren arkadaşlar kurulumla ilgili sorun yaşadıklarını söylediler. Ve başladım yazmaya.

(Hatırlatma: Fifa 2012′ yi indirmek isteyen arkadaşlar BURAYA tıklasınlar bir ilk önce. )

Kurmanız için gereken programlar:

1- Daemon Tools Lite – İndirmek İçin Tıklayınız

Gel gelelim madde madde nasıl kuracağımıza:

1- Daemon tools lite programını açın.

2- Bilgisayarınızın sağ aşağısında ki daemon tools lite programının simgesine gelip sağ tıklayıp – sanal aygıtlar – bir kalıp dosyası yerleştir , dedikten sonra inmiş olan dosyamızı seçelim.

3-Yukarıda gördüğünüz gibi bir pencere gelecek, “setup” a tıklayınız. Tıkladıktan sonra “BUY iT” gibisinden bir uyarı gelebilir aldırmayın he diyin devam edin 🙂 Next next next tıklayın ve bırakın yüklesin.

4-“Finish” deyip kurulumu sonlandırın.

Fifa 2012 CRACK ATMA RESİMLİ ANLATIM :

Resimleri daha net ve geniş görebilmek için üzerine tıklayabilirsiniz [sadece bir hatırlatma 🙂 ]

1. RESİM

2.RESİM
3.RESİM

 VEE Artık orijinal(ama online oynayamazsınız) bir fifa 2012 ye sahipsiniz 🙂 .. Hayırlı olsun.

4. VE SON RESİM.

3. ve 4. son resim hakkında şunu belirtmeliyim ki bende fifa klasörü bilgisayarım-yerel disk c- program files- fifa 12(C:Program FilesFIFA 12Game) konumundaydı. Eğer bilgisayarınız 64 bit ise bu konum değişebilir ona dikkat edin arkadaşlar.


Yararını gördüyseniz bir teşekkür yorumu beklerim 🙂


Sağlıcakla..

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (5 yorum)

×

Bir Şeyler Ara