FEAR 2 Project Origin Full Tek Link İndir 

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: İlk serisine göre grafikte devrim yaratan F.E.A.R 2 oynayış tarzıyla yaşattığı gerilimi arttırıyor. Korku ve aksiyonun birleşmesi olan bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Oyun Çıkış Tarihi:  Şubat 2009
Oyun Boyutu:  12,36 GB – Tek Link veya Partlı
 

Oyun içi Görseller:

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP SP2/Vista SP1/ Windows 7
İşlemci: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
Ram: 1.5 GB
Ekran Kartı: Fully DX9-compliant graphics card with 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 or ATI X700.
Boş Alan: 12 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

FEAR 2 Project Origin oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:

 

 

Not: Tek linkte link kısaltma vardır, 5 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin ve sağ üst köşede beliren reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke ulaşın.

 
——————————————————————————————-

F.E.A.R. 2 Project Origin İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra dili seçin ve  ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra oyunumuzun full olması için CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki “binaries” adlı klasörü olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)MonolithF.E.A.R. 2 Project Origin” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

FEAR 2 Project Origin oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (4 yorum)

×

Bir Şeyler Ara