Farming Simulator 15 Full Sorunsuz Tek Link İndirFarming Simulator 15-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Farming Simulator 15 klasik deyimle, çifçilik oyunu. Ama sanırım olabilecek en üst düzey çifçilik oyunu. Oyun simülasyon özelliğini 2015 versiyonunda daha da geliştirmiş. Tam bir köy ortamı yaratılmış ve serinin diğer oyunlarına göre daha özgür bir ortam sunulmuş. Traktörden in şöyle bir gezin etrafına bak ne var ne yok, haritadan sürülecek tarlaları kontrol et git biçer dövere bin tarladan sıkıldıysan yola çık falan. Yani bir simülasyon oyununun sağladığı o özgürlük Farming Simülator 2015’te de var.

Oyunu bu yayından tek link ve crackle birlikte olacak şekilde indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Simulasyon
Çıkış Tarihi: 30 Ekim 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 2.75 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15
Farming Simulator 15
Farming Simulator 15

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:Microsoft Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
İşlemci: 2.0 GHz Intel or equal AMD-Processor
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB OF VIDEO MEMORY ATI RADEON HD 2600/NVIDIA GEFORCE 8600 veya daha fazlası
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 3 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Farming Simulator 15 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünü kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki klasörü kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Farming Simulator 15” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

DİKKAT!!!

Diyelim sisteminiz 64 bit, bu durumda crack klasörünün içerisindeki x64 klasörünü olduğu gibi kopyalayın, içindeki dosyaları değil, klasörü. Sonra oyun dizinine klasörü yapıştırın. Eğer sisteminiz 32 bit ise aynı işlemi x84 için yapın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Evil Within Update 1 + Crack Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (41 yorum)

×

Bir Şeyler Ara