FarCry_Primal_CRACK

Far Cry Primal Crack İndir – PC – SorunsuzFar Cry Primal-crackfix

Far Cry Primal sonunda cracklendi. Oyunun yoğun korumasını kıran CPY grubu oldu. Oyun sorunsuz bir şekilde oynanıyor.

Oyunda online mod haricini oynayabiliyoruz. Yani önceki senelerde reloaded skidrowun cracklediği sürümler gibi. Oyun full ve Far Cry Primal bedava. Sağlam cracklendi.

Bu yayınımızda ise size sadece crack dosyasını turbobit, direk indirme linki ve yandex linkten indirme imkanı sunuyoruz. Rar şifrelidir ve şifresi: www.saglamoyun.com şeklindedir. Şimdiden keyifli oyunlar.

Tabi ana yayınımızı hatırlatmadan bitirmeyelim:

Tavsiye Yayınımız: Far Cry Primal Full Sorunsuz Tek Link İndir!

Bu yayınımızda size sunduğumuz crack cpy cracktir ve %100 çalışmaktadır. Nereden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik gördük, oynuyoruz hatta. Sizlerde umarız sorunsuz oynayabilirsiniz..

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Yandex Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Tıkladığınız An İnen Link

Far Cry Primal Crack Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buradaki yayından indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz cracki rardan çıkartın.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Crack işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya crackin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin. Şifre soracaktır şifre: www.saglamoyun.com

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız silebilir, aman dikkat)

7-Oyunu zaten kurulu olarak indirmiştik. Oyun dosyalarının bulunduğu klasörünün içerisine ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Dreamlord İndir - Full -Torrent - Mega başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (7 yorum)
×

Bir Şeyler Ara