Far Cry 5 Gold Edition Full İndir-PC-Torrent!far-cry-5-gold-edition

Hepimizin çok iyi bildiği Far Cry Serisinin yeni bir efsane olmaya aday oyunu Far Cry 5 Gold Edition sürümü ile karşınızda! Oyunda neler yok ki… Yeni nesil üstün grafikler, yeni ve daha akıcı bir oynayış deneyimi ve efsane olmaya aday olan yeni bir macera! Çoğu kişi Far Cry serisinin hep aynı olduğunu, Ubisoft’un oyunda hiç büyük yenilik yapmadığını ve oyunun hep aynı modda ilerlediğinden fazlasıyla şikayetçiydi. Ubisoft, bu eleştirilere kulak vermiş olacak ki serinin yeni oyununda yüksek bir risk alarak çoğu oyunun yapmaya cesaret edemeyeceği konuları ele almış. Din, siyaset ve tarikat…

Bu konuları ele alıp büyük bir başarı yakalamış olan Bioshock İnfinite, Ubisoft’a umut vermiş olmalı. Bioshock o dönem bu konuları ele alıp tüm oyun inceleme sitelerinden ve forumlardan yüksek puanlar almış ve hafızalara kazınmıştı. Ubisoft oyun için çok fazla çalışmış olacak ki Far Cry 5’de ki sinematik geçişler bile sizi etkisi altına rahatlıkla alıyor ve oyunu bir film gibi oynamaya, hikayeyi de daha iyi bir şekilde anlayarak ve çözümleyerek devam ediyorsunuz.

Far Cry 5, Hope County adında kurgusal bir Amerika kasabasında geçmekte. Bu kasabayı tamamen etkileyen ve kontrol altına alan Project at Eden’s Gate adlı bir tarikat var. Far Cry 5’in hikayesi bu tarikat üzerinden şekilleniyor. Eden’s Gate yani Türkçesiyle Cennet Kapısı, geniş ve çözülemeyen bir haber ağı, sayısı ölçülemeyecek kadar fazla silah rezervleri ve kendi inançlarına karşı olanlara uyguladıkları baskı ve eziyetle tanınıyor. Gördüğünüz gibi bu sefer önceki Far Cry serilerinde ki düşmanlardan oldukça farklı bir düşman karşımızda. İyi eğitimli ve hedefleri olan düşmanlar yerine fanatiklere karşı savaşıyoruz. Bu tarikata oldukça bağlı olan kişiler kasabanın etrafını sarmış ve etkisi altına almış durumdalar. Kasabanın dışarıya olan bütün bağı kesilmiş durumda ve bu nedenle kasabada yaşayanlar hiç bir şey bilmemekte…

Eden’s Gate, Joseph Seed ve kardeşleri tarafından yönetilmekte. Joseph, grubun askeri gücünden sorumlu, kardeşi John, grubun avukatı, en küçük kardeş Faith ise grubun organizasyon yüzü görevini üstlenmiş durumda. Bu Aile kasabayı tamamen etkisi altına almış ve istedikleri gibi yönlendiriyorlar. Bizim de görevimiz direnişe katılmak ve bu tarikatı ortadan kaldırmak. Jacob Seed oyunda en çok karşılaşacağımız en etkin düşman. Far Cry 3 ile bizleri oldukça etkileyen Vaas karakteri kadar var diyebilirim bu karakter için. Uçuk bir karakter gibi görünse de konuşması ve insanları etkileme kabiliyeti çok yüksek seviyelerde. Karakter, bir inancı kendi çıkarları doğrultusunda şekillendirerek, bunu insanlara rahatlıkla sunan uçuk bir karakter. İlginizi çekti mi:) Zaten tarikat üyelerinin sizi ortadan kaldırmak ve acı çekmeniz için yaptıklarına şahit olunca ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacağınıza eminim 🙂

Far Cry 5 te diğer oyunlar gibi oldukça büyük bir harita ve özgürlük var. Far Cry serisinin diğer oyunlarında kullandığınız araçların yanı sıra bu kez oyunda savaş uçakları var ve bu araçla oldukça eğleneceksiniz diyebilirim. Oyunda diğer oyunlarda ki sistem işliyor yani görevleri yaparak kendinizi geliştirebilir ve kendinize çok daha yeni özellikler açabilirsiniz. Oyunun grafiklerine değinmeme gerek yok diyorum ve sizlere Sağlam Oyun olarak şimdiden eğlenceli ve sorunsuz oyunlar diliyoruz…

Oyun aşağıdaki ek paketleri içermekte.

Gold Edition = Season Pass + Deluxe Pack

Season Pass Paketi;
– 3 Yeni Hikaye
– İlave Silahla

Dijital Deluxe Paketi;
– Büyük Avcı Paketi
– Birinci Pilot Paketi
– Patlayıcı Paketi
– Kaos Paketi
– Görünümleri ile AR-C Saldırı Tüfeği ve .44 Magnum Tabanca

Oyunun Türü: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15.04. 2018
Crack:  CPY
Boyut: 43.45 GB

 

Oyun İçi Görseller:

far-cry-5-full-indir-torrent-pc

far-cry-5-full-indir-torrent-pc

 

Sistem Gereksinimleri:

  • OS:  Windows 7/8/10 (64-bit)
  • Processor:Intel Quad Core i5 @ 2.5 GHz (or AMD equivalent)
  • Memory: 8GB RAM
  • Graphics: Geforce GTX 460 or Radeon HD 6850 or equivalent
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 26 GB available space

 

Tanıtım Videosu:

 

 

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

Torrent İndirme Linki

 

download-game-icon - torrent  TORRENT İndir
Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.
 

Oyun Kurulumu:

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:
1-İndirdiğiniz dosyayı winrar programı aracılığıyla rar’dan çıkartın. Çıkartırken parolayı: www.saglamoyun.com olarak girin.

2- Çıkan dosyalardan “.iso” dosyasını daemon tools lite programı ile açın. Gerisi aşağıda resimli olarak anlatılmıştır:

 

(YAZILARI DAHA NET OKUMAK İÇİN RESMİN ÜZERİNE SAĞ TIKLAYIN “Resmi yeni sekmede aç” deyin )

 


 

cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

 


cpy-oyun-nasıl-kurulur-resimli-iso

😉
 


Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

torrentoyun
 

 

Bir önceki yazımız olan SimCity 4 Deluxe Edition Full İndir-PC! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara