Far Cry 4 Donma Sorunları Alternatif Çözümüfarcry4-cozumu-isim-hatasi-crackfix

Far Cry 4’ü şu yayınımızdan sorunsuz bir şekilde reloaded versiyon olarak indirmiş kurmuştuk hatırlarsanız;

Tavsiye Yayınımız:(Far Cry 4 Full Tek Link İndir)

Fakat oyun birçok kişide donma, takılma, kasma, duraksama gibi hatalar gösterdi. Öncelikle bunun ilk sebebi oyunun gerektirdiği sistem gereksiniminin yüksek olması olabilir. Kendi sisteminiz ile kıyaslayın, birebir aynı ise örneğin 4 gb ram istiyor minimum ve sizin 4 gb ram’iniz var ise oyun açılır ama ram boyutu sınırda olduğundan donma ve kasmalar yaşanabilir. Ve bu donanımsal olduğundan düzeltilemez.

Ama donanımı gayet yeterli olduğu halde Far Cry 4 kasma problemi yaşadık diyelim. İnternette paylaşılan bir bilgiye göre oyunun belgelerim klasöründeki dosyasında bir değeri değiştirme yöntemi bir çok kişinin derdine deva olmuş. Ama bir çok kişinin de problemi devam ediyormuş. Yani bu sebeple kesin çözüm diyemeyeceğiz bu sebeple yayınımızın başlığı alternatif çözüm şeklinde.

Bu çözümde derdinize deva olmazsa yayınladığımız şu yeni updateyi yükleyin:

Tavsiye Yayınımız:(Far Cry 4 Güncel Update v1.4.0 ve Crack Tek Link İndir)

Resimli olarak ifade edecek olursak:

farcry4

Üstteki resimde belirtilen konumu izleyin. Belgelerim My Games/ Far Cry 4 klasöründeki GamerProfile text dosyasını not defteri vasıtasıyla açın.

cry4

GamerProfile dosyasının içerisindeki bilgilerden, DisableLoadingMip0=”0″ satırını DisableLoadingMip0=”1″ olarak değiştirin ve kaydedin. Sonrasında büyük olasılıkla far cry 4 donma sorununu çözmüş olacaksınız.

Alternatif olarak oyun içi grafik ayarlarını düşürebilir, iobit gameboosterdan oyunu güçlendirerek çalıştırabilirsiniz.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Evil Within Update 1 + Crack Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (5 yorum)

×

Bir Şeyler Ara