Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Far Cry 3 Blood Dragon Full Tek Link İndirOyun Türü: Aksiyon
Oyun Hakkında Kısaca: Far cry 3 e ek olarak gelmiş olan bu oyun far cry 3 den bağımsızdır ve tek başına da yani far cry 3 olmadan oynanabilir. Yeni özellikler, lazer silahlar ve level atlamalı bir sistem ile bu güzel oyun indirilip oynanmayı hakediyor.
Oyun Çıkış Tarihi: Mayıs 2013
Oyun Boyutu:  3,12 GB – Tek Link.
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/ Vista SP2/ windows 7 – 8
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB
HDD: 3GB 
Far Cry 3 Blood Dragon oyunu için indirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.
İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
 
——————————————————————————————-
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:
——————————————————————————————-
1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın. Install dedikten sonra dil seçin ve kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için sanal diske sağ tıklayın aç deyin ve oradaki Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)UbisoftFar Cry 3 Blood Dragonbin” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.(“fc3_blooddragon” dan giriş yapacaksınız)

İlk açtığınızda far cry 3 blood dragon service not avaible  …. vs. tarzında bir uyarı verecek önemli gibi görülen ama bir önemi olmayan bu uyarıya ok deyin geçin.

Far Cry 3 Blood Dragon oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ