Euro Truck Simulator 2 %100 Save Dosyası İndirBu yayınımızda özellikle ETS2 Oyunu severlerin ilgisini çekecek olan ETS2 Save dosyalasını paylaşıyoruz. Bu sayede oyunda bir anda yükselebilir ve istediğiniz aracı veya şirketi rahatlıkla kurabilir ve uzun yolculuklara paranız bol bir şekilde girebilirsiniz. Oyun çoğu kullanıcı tarafından çok seviliyor ancak oyunda gelişmenin biraz zor olması nedeniyle oyuncular oyundan çok çabuk bir şekilde sıkılmakta. İşte bu save dosyası ile tüm bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Save dosyası sorunsuzdur.  Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
rar şifresi: www.saglamoyun.com
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

-İndirmiş olduğunuz rar dosyasını winrar aracılığıyla arşivden çıkartın.
Ardından “416C6469” klasörünü kopyalayarak “Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles” dizinine yapıştırın.
Son olarak oyuna giriş yaparak %100 bitirilmiş oyunun ve sınırsız paranın keyfini çıkartın.

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan GTA San Andreas Save Dosyası İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (2 yorum)
×

Bir Şeyler Ara