Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Empire Earth 3 Full Tek Link İndir

  • 11 Şubat 2013
  • 15 yorum
  • 19.212 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun yayınına geçmeden önce hatırlatmakta fayda var ki sitemiz bugünden itibaren kısa bir araya girmiştir arkadaşlar. Bu sebeple 25 Şubat’a kadar yayın yapamayacağız ve yorumlarınızın onaylanması da bazen zaman alabilir. Bilginize.

Empire Earth III (aynı zamanda EE3), Mad Doc Software tarafından geliştirilen ve Sierra Entertainment tarafından yayımlanan birgerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunu. 16 Kasım 2007 Avrupa içinde satışa sunulmuştur. Empire Earth serisinin üçüncü ve son oyunudur. Oyunda beş çağ bulunmaktadır; diğer serilere göre daha az çağ bulunmaktadır. Oyunda üç grup bulunmaktadır: Orta Doğu,Batı, Uzak Doğu. Her bir grubun farklı teknolojileri, askerleri ve binaları vardır.
Age of Empires III’teki gibi bu oyunda da oynanabilir ırklar arasında Osmanlılar mevcuttur. Ancak oyunda türkçe seslendirme bulunmamaktadır. Osmanlılar’ın yanında birçok Orta Doğu, Batı ve Uzak Doğu ırkları da bulunmaktadır.
Empire Earth III gayet kolay bir oynanışa sahiptir, oyunda birçok hazine bulunmaktadır bir kişi gönderip kaynağa kolayca ulaşabilinmektedir. Oyunda iki çeşit kaynak bulunmaktadır; bunlar hammaddeler ve sermayedir. Hammaddeler herhangi bir yerde bulunan odun kaynağı veya maden kaynağından elde edilecek kaynaktır. Hammaddede kaynaklarının yanlarına kurulan ambarlar sayesinde bu kaynaklar toplanabilirler. Kurulan ambardan çıkan işçiler maddeyi işlememektedirler. Sermaye ise hammaddenin yanında giderek artan bir kaynaktır.(wikipedia)

 

İndireceğiniz dosya toplamda4.57 olup, .iso uzantılı bir dosyadır. Tek linktir ve kurulum resimlerle anlatılmıştır.

 

Minumum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 ve üzeri
CPU: 1.7 GHz
Ram: 512 MB
Disk Alanı: 6.5 GB
Ekran Kartı: 128 MB DirectX 9.0
Oyun içi video:

 
Gerekenler:Empire Earth 3’ü tek link halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen oyun bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

 
:

Buyrun İndirme Linkimiz:
 Empire Earth 3 İndirme & Kurulum & Crack (Resimli Anlatım)
Yukarıdaki linkin turbobit adresini-linkini- alıp turbobit çeviricilerden hiç beklemeden indirin.
Oyunun kurulumu oldukça basittir. Direk iso dosyasının kendisini indirdiğiniz için herhangi bir şey çıkartmanıza gerek yok.1-Daemon tools aracılığıyla indirdiğimiz “EE3.SAGLAMOYUN.COM.iso” dosyasını açalım, çift tıklayıp kurulumu başlatalım.

Tavsiyemiz Var: Daha hızlı bir kurulum istiyorsanız SpeederXP (Full) programı inceleyin derim. Bilgisayar performansınızı artıran bu program sayesinde daha hızlı bir kurulum yapabilirsiniz.

2- Kuruluma başlamak için sürekli next next diyip ilerleyelim.

SERİAL KODU: DEF3-XAM7-PYB4-CET8-7772
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ