Eidolon Full Tek Link Oyun İndirEidolon-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Tamamen bilinmezlik içeren macera oyunu Eidolon’a hoş geldiniz. Yıllardan M.S. 2400, insanlık artık yok yerine ağaçlar ve eskiden kalma kalıntılar mevcut, oyun tamamen gizem içerisinde yürüyor. Biz insanla ruh arası bir varlığız, macera içerisinde oradan oraya gidiyor, yeri geliyor mantar toplayıp karnımızı doyuruyor, yeri geliyor yorgun düşüp uyuyoruz. BSC oldukça iyi incelediği için sizi aşağıdaki tanıtım videosuna davet ediyorum.Oyunun Türü: Macera
Çıkış Tarihi: 1 Ağu 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Skidrow
Oyunun Boyutu: 1.5 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Eidolon

Eidolon

Eidolon

Eidolon-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 2.0 GHZ
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 2 Compatible Graphic Card
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

Yukarıdaki video BSC sitesinden alınmıştır, eğer video açılmazsa idm yoluyla indirip izleyebilirsiniz veya BURAYA tıklayıp ilgili sitenin ilgili sayfasına gidebilirsiniz.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Eidolon Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Ice Water Games\Eidolon” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara