Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Driver Pack Solution 2013 v13.0.375 Driver Aramaya Son Full&Türkçe

  • 20 Temmuz 2013
  • 16 yorum
  • 4.929 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 1,00 )
    Loading...


Driver Pack Solution,Windows XP,Vista,7,8 işletim sistemleri 32 ve 64 Bit sürümleri  için hazırlanan oldukça geniş kapsamlı bir driver paketidir.
Özellikle format attıktan sonra çok sıkıntı çektiğimiz driver sorununa bu programla son vereceğiz.Tüm driverlar son sürüm olarak içinde gelir.Offline ve online olarak driver taraması yapabilirsiniz.Zaten ücretsiz de olması program için büyük bir artı.Birçok bilgisayar modeli için driver bulmakla kalmayıp popüler ücretsiz uygulamaları da ayağınıza getiriyor.
——————————————————————————————-
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

Driver Pack Solution 2013 v13.0.375 Full İndir 4 GB Sürüm
 
Driver Pack Solution 2013 v13.0.375 Full İndir 6 GB Sürüm
 
——————————————————————————————-

Drıver pack solution 2013 kurulum ve kullanım

1- İlk önce üstteki linklerden programımızı indirelim ( 4GB ile 6 GB arasındaki farkı merak ediyorsunuzdur sanırım.Arasındaki fark 4 GB’lık olan DVD boyutudur.6 GB olan ise tüm driverları içerir.Eğer format işiyle sık uğraşıyorsanız ya da bilgisayar kurulumu yapıyorsanız tavsiyem 6GBlık sürümdür. Ama seçim sizin 🙂 )
2- Sonra normal program kurar gibi kurun.Zaten size kaç tane driverınızın güncel olmadığına dair bilgileri otomatik veriyor.Program Türkçe olduğundan kullanımı da oldukça kolaydır.Güncel olmayan driverlar için otomatik driver ekranı geliyor.
3- Güle güle kullanın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Yazar Notu : Bu yayın Orhan Akın adlı takipçimizin isteği üzerine hazırlanmıştır

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ