Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Driver Genius Final Full Sorunsuz Tek Link İndirÖyle bir program düşünün ki bilgisayarınızdaki eksik driverları sizin yerinize bulsun ve güncellesin.. İşte o güzelim programı bu yayından full ve sorunsuz olarak indirebileceksiniz.

Bilgisayarınızın driverlarının sürekli güncel kalacağı ve favori programlarınız listenize ekleyeceğiniz bu programı bilgisayarınızın sağlığı açısından ve çoğu oyunda sorun yaşamamanız adına tavsiye ediyoruz. Genel özelliklerine gelecek olursak:


Sürücü Yedekleme
Driver Genius sisteminizde kurulu driver’ları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir .exe dosyası olarak saklayabilir.

Sürücü Geri Yükleme
İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırabilir.

Sürücü Güncelleme
Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program güncellemeleri otomatik yapar. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlar. Driver Genius’un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir.

Sürücü Kaldırma
Sisteminizde artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır.

Anında GüncellemeProgramın websitesi düzenli olarak güncellenmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz.(kaynak:tamindir.com)

 

İndirme Linkimiz:


Nasıl Full Yapacağız:
1 – Programı kurun
2 – Programı çalıştırın
3 – Database güncellemesi yapın ve programı tamamen kapatın (database güncellemesini nasıl yapacağım diyenler için: “C:Program FilesDriver-SoftDriverGenius” konumundan “LiveUpdate” ye tıklayarak yapabilirsiniz)
4 – Crack klasörü içersinde yer alan dosyaların hepsini programı kurduğunuz yere kopya edin ve çalıştırın.
Sağlam oyun yayınladığı içeriklerin çalışır ve sağlam olmasını misyon haline getirmiş bir site olduğu için yayınlamadan önce kontrol etmektedir.
Yararlı ve hayırlı olsun..

 

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ