Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Download Speed Test Full İndir Hız Testi Programı

  • 24 Nisan 2016
  • Yorum Yaz
  • 1.846 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


oyunun-adı-cover

 

Bu program vasıtasıyla internet hızınını ölçebileceksiniz. İnternet hızınızı link üzerinden ölçen bu basit program kurulum dahi gerektirmiyor. Sizde download internet speed test yapmak istiyor internetinizin hızını sık sık merak ediyorsanız bu programı indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Program tarafımızca test edilmiş olup nasıl kullanıldığı aşağıda anlatılmıştır.
 

 


 

Programdan Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

speed test

internet sped test-2

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki

download-game-icon - Kopya Üçüncü Alternatif Link | Uptobox Link

 


 

Download Speed Test Program Kurulum ve kullanım Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Kurulum yapmanıza gerek yok programın simgesine tıklayın direk açılacak.

3-Sonra o üstteki kısım var ya hani “Download link for speed test” yazan, onun önündeki kutuya indirme linki ekleyelim, start diyelim. Bu indirme linki dediğimiz idm de indirirken çıkan link bakın şu kısım:

Bu kısmı herhangi bir dosyadan alabilirsiniz. Mesela şu linki direk kopyalayın yukarda bahsettiğimiz kısma yapıştırın ve deneyin:

şu link

 

hepsi bu kadar, yapamazsanız takıldığınız yeri yorum olarak bırakın yardımcı olmaya çalışalım.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi ( Kesin yöntem! ) başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ