door-kickers-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Door Kickers Full Tek Link İndirrambo-the-video-game-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Strateji ve aksiyon severler bu oyunu da seveceklerdir. Door Kickers aksiyon içerdiği kadar da strateji gerektiren bir oyun. Oyunu ilk oynadığım zaman çok sıkıcı ve basit göründü bana ama az oynayıp mantığını görünce bırakamadım ve oyunu 2. günde bitirdim 🙂

Elinizdeki askerlerle bir mekana baskın düzenliyorsunuz. Bazen sadece saldırı amaçlı bazen rehine kurtarma amaçlı görevleri tamamlıyoruz. Farklı uzmanlık alanlarına sahip askerler ile o anda ihtiyacımız olan göreve uygun gördüğümüz askerleri seçebiliyoruz. Görevleri başarı ile bitirdiğimizde de rütbe kazanıyoruz. Silahı hızlı doldurup reflekslerimizi değiştiriyoruz. Bunun gibi daha birçok özelliklerle karşılaşıyoruz. Ayrıca oyunda harita tasarlayabileceğiniz bir editör de mevcut.

Genel olarak oyunun küçük olması ve çok olmasa da uzun soluklu olması gayet tatmin edici. Beğeneceğinizi düşünüyor ve sitemize ekliyoruz.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon, Strateji
Çıkış Tarihi: 7 Şubat 2014
Oyunun Adı: Door Kickers
Oyunun Boyutu: 980 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

door-kickers-full-tek-link-indir

door-kickers-full-tek-link-indir

door-kickers-full-tek-link-indir

door-kickers-full-tek-link-indir

door-kickers-full-tek-link-indir

door-kickers-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Intel Pentium 4 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics, ATI Radeon X2500
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:


İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

indirDoor Kickers Full Tek Link İndir indir

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Door Kickers Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın. Exe dosyasını çift tıklayarak kurulumu başlatın. İleri ileri tıkladığınızda kurulum bitecek. Crack yoktur.

2-Masaüstüne gelen “DoorKickers.exe” çift tıklayın oyununuz açılsın 🙂

3-Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (2 yorum)
×

Bir Şeyler Ara