Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

DLL-Files Fixer 3 Full Türkçe İndir (DLL Hatalarına Son!)DLL-Files Fixer dll dosyalarından kaynaklanan hataları düzelten bir programdır.Sisteminizi tarayarak hatalı ve eksik dll dosyalarını bulan DLL-Files Fixer,Microsoft onaylı bir programdır.Hatalı dosyaları  doğru olanlar ile değiştirip program ya da oyunlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.
Sadece dll hatalarını düzeltmekle kalmayıp kayıt defteri hatalarını düzeltme,birleştirme ve yedekleme de yapabilen program çevrimiçi olarak dll dosyaları da arayabilmektedir.
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

DLL-Files Fixer 3 Türkçe ve Full İndir

 

——————————————————————————————-———-——

DL-Files Fixer 3 Full kurulum

1- Yukarıdaki linklerden programı indirin
2- İndirdiğiniz dosyayı açın “Buradan Kurun” dosyasına çift tıklayın.Siyah ekran gidip gelecek.
3- Sonra “DLL-F.com.Fixer.v3.0.81.2643.exe.” dosyasıyle kurulumu başlatın.Kurulum Rusça olacaktır.Normal program kurar gibi kurun.
4- Türkçe kullanmak için : Dil Paketi dosyasını açın “turkish_rcp_tr” dosyasını kurduğunuz dizine atın.Sonra programı açın.Settings>Language bölümünden dili Türkçe yapın.Not : İsterseniz Türkçe dışında 22 dilde kullanabilirsiniz.
5- Artık program ömür boyu fulldür.Güle güle kullanın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ