Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1893 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35497 yorum bırakıldı.

DLL-Files Fixer 3 Full Türkçe İndir (DLL Hatalarına Son!)DLL-Files Fixer dll dosyalarından kaynaklanan hataları düzelten bir programdır.Sisteminizi tarayarak hatalı ve eksik dll dosyalarını bulan DLL-Files Fixer,Microsoft onaylı bir programdır.Hatalı dosyaları  doğru olanlar ile değiştirip program ya da oyunlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.
Sadece dll hatalarını düzeltmekle kalmayıp kayıt defteri hatalarını düzeltme,birleştirme ve yedekleme de yapabilen program çevrimiçi olarak dll dosyaları da arayabilmektedir.
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

DLL-Files Fixer 3 Türkçe ve Full İndir

 

——————————————————————————————-———-——

DL-Files Fixer 3 Full kurulum

1- Yukarıdaki linklerden programı indirin
2- İndirdiğiniz dosyayı açın “Buradan Kurun” dosyasına çift tıklayın.Siyah ekran gidip gelecek.
3- Sonra “DLL-F.com.Fixer.v3.0.81.2643.exe.” dosyasıyle kurulumu başlatın.Kurulum Rusça olacaktır.Normal program kurar gibi kurun.
4- Türkçe kullanmak için : Dil Paketi dosyasını açın “turkish_rcp_tr” dosyasını kurduğunuz dizine atın.Sonra programı açın.Settings>Language bölümünden dili Türkçe yapın.Not : İsterseniz Türkçe dışında 22 dilde kullanabilirsiniz.
5- Artık program ömür boyu fulldür.Güle güle kullanın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
 • uguR

  lisans anahtarı istiyor tam sürüm olmadı…..burdan kurunda siyah ekran gidipgelmiyor bu arada…help me…

  • programlar kendini güncellediğinde anahtar geçerliliğini yitirebiliyor hatta bu sebeple çok fazla program yayını yapmıyoruz 🙂

   Tüm aşamalar aynı kalsın farklı keyler araştırın.

 • ahmet

  abi program full iyide sadece 15 hata duzeltiyor hepsi icin keygen istiyor yardim et lutfen

 • Umut

  direk indirme linkini verirmisiniz bc.vc’de 5sn bitiyor 5 snden tekrar başlatıyor

 • Farcry oyununun FC3.dll dosyasını bulamıyorum

  • Sağlam Oyun

   Özel bir dll olduğu için bulunması çok zordur, baştan indirmeniz gerekebilir.

 • Yorumlar için teşekkürler.Aykut kardeşim programın tüm işlevlerini denedim(kayıt defteri temizleme,birleştirme,dll hata düzeltme,yedekleme) ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Zaten karşılaşsaydım programı siteye eklemezdim.Hayırlı bayramlar dilerim.

  • ”ben kayıt defterlerini bu programla düzeltince reset attım ve pc siyah bir ekranla açıldı biraz ilerleyince daha ilerlemedi bende windows sorunu çalıştırdım öle kurtardım” bende böle oldu ben sadece kullanıcılara tavsiye ettim.

 • Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Aykut kardeşim programın tüm işlevlerini denedim(dll hataları,kayıt temizleyici,kayıt birleştirici,kayıt defteri yedekleyicisi) ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Zaten karşılaşsaydım programı siteye eklemezdim.Bu arada hayırlı bayramlar dilerim.

 • bu programı indirecekler sadece dll hatalarıyla ilgilensinler diğer kayıt defteriymiş falanmış filanmış hiç bakmayın bilgisayar çökebilir benimki az daha çöküyodu zor kurtarım bende demesi sadece dll hatalarını yapın

 • önceden 911 hata vardı şimdi ise
  https://n1308.hizliresim.com/1d/6/r713k.png

 • bu çok iyi oldu admin. Emeğine sağlık eyvallah

  • Tangie

   I am totally wowed and preearpd to take the next step now.