Divinity-Original-Sin-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Divinity Original Sin Full Tek Link İndirdivinity-original-sin-full-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Oyun hakkında birşeyler söylemeden önce sizlere büyük inceleme dergi ve siteleri tarafından aldıkları puanları paylaşmak istiyorum:
Eurogamer: 9/10
PC Gamer: 87/100
IGN: 9/10
Quarter to Three: 5/5
Game Informer: 9/10
MMORPG.com: 8.2/10
GameRevolution: 4.5/5

Bunun üzerine ne söylenir bilemiyorum ki 🙂 Ezber bozan RPG ye hazırlanın. Gerek oyun hikayesi gerek yapay zeka ile çok başarılı bir yapıt olmuş. Oyunu oynamadan önce biraz bakındım neden bu kadar çok puan almış diye düşündüm durdum. Ama oyunu oynadıktan sonra şimdi anladım dedim 🙂

Oyunda yapay zekasından, iç detaylar bir başka olmuş. Hiç bir zaman yanımızdaki arkadaşımıza hasar verdiğimiz bir oyun olmadı. Varsa da bu özellik kapatılabiliyordu. Burada yapılan her büyüde arkadaşlarınızı da etkisi altına alabiliyor. Küçük ayrıntıya örnek verecek olursam da yerdeki su birikintisinin üzerinde iken elektrik büyüsü yaparsan yanındaki savaşçı da sende hasar alıyorsun.

Oyun içinde genel bir serbestlik var. Yani sana illaki şunu yapacaksın demiyor. Tamamen kendi seçimlerine göre dost bulabilirsin düşman olabilirsin. Büyük dünyasında heryer senindir. Genel olarak çok beğendim oyunu.

Grafik ses olarak incelemeleri kefil gösteriyorum ve bir yorum yapmıyorum 🙂 Oynanabilirlik biraz zor gibi geldi. Yani uzun öğrenme süreci var gibi. Oyundaki çok detay ve karmaşa mevcut. Fakat bunları düzene koymak bizim işimiz. Zaten bu da oyunu uzun soluklu ve geçilmesi güç yapıyor. Oyunun hikayesi ile ilgili birşey söylemedim çünkü epey uzun bir hikayesi var. Merak eden arkadaşlar Google reyize başvurabilirler 🙂

Oyun bu tarz severlere kesinlikle tavsiyemizdir.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: RPG
Çıkış Tarihi: 30 Haziran 2014
Oyunun Adı: Divinity Original Sin
Oyunun Sürümü: Reloaded
Oyunun Boyutu: 9,3 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

divinity-original-sin-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: HD Intel Graphics 4000 / NVIDIA® GeForce® 8800 GT (512 MB) / ATI™ Radeon™ HD 4850
Sabit Disk: 10 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Divinity Original Sin Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Divinity Original Sin\Shipping” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (5 yorum)
×

Bir Şeyler Ara