Depth Full Tek Link İndirDepth-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Elinize silah alıp ilerlediğiniz o oyunlardan veya manager,fifa vb. oyunlardan bıktınız ve artık farklı tarz bir oyun mu istiyorsunuz? Su altı savaş oyununa ne dersiniz? Yanlış duymadınız, bu yayınımızda bir su altı savaş oyunuyla depth ile karşınızdayız.

Oyunun Türü: Aksiyon
Çıkış Tarihi: Kasım 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 1.5 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Depth

Depth

Depth

Depth
Depth

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel 2.4 GHz or AMD Athlon 2.6 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon 4870/5770/6770 or Nvidia GeForce GTX 260/460/550 Ti
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Depth Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki klasörü olduğu gibi kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Depth” ve o kopyalamış olduğunuz binaries klasörünü buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Depth Oyununu Açamadım Hata Verdi Diyenler Buraya:

Açamamanızın birkaç sebebi olabilir. Bizde sizler için denerken açamamıştık sebebi şuydu:

1- Oyunu masaüstü kısayolundan açmayın. İnternet bağlantınızı kesin ve şuradan açın.

Depth

Bizde bundan sonra açıldı. Pencere modunda açıldı ama onu da oyuniçi ayarlardan yaptık.

2- Cracki yanlış atma ihtimali. Binaries klasörünün içindekileri kopyalayıp crackleme gafletine ve hatta delaletine düşmüş olabilirsiniz. Dikkat! Klasörü olduğu gibi kopyalayıp oyunun kurulu olduğu yerdeki aynı klasörle değiştiriyoruz.

Bunlara dikkat edin, oyun açılacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Far Cry 4 Güncel Update v1.8.0 ve Crack Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (9 yorum)

×

Bir Şeyler Ara