Dementium II HD Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Korku – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Oyunun ilk serisi çıktığı zamanlar büyük oyun dergileri tarafından inanılmaz puanlar almayı başaran Dementium 2. oyununu yenilerde yayınladı. Daha önceden PS oyunu olan Dementium bilgisayar için çıkacağını duyurduğunda oyunseverler büyük ilgi ile beklediler.

Fakat şahsi görüşlerime gelince… İşler hiç iç açıcı değil. Oyun HD diyor ama işte… Sene olmuş 2014 hala bu kadar kötü grafiklere sahip oyunlar yapıyorlar. Dementium size sesleniyorum keşke bilgisayar için çıkarmasaydınız PS de devam edip geliştirseydiniz. Ama oldu bi kere 🙂 Grafikler yılın çok gerisinde başta bunu belirtmem gerekli. Ses konusu orta diyelim. Genel olarak basit. Çok karmaşık kombinasyonlar yok. Klasik FPS.

Oyunda karakterimiz gerçek ile hayal arasında gidip geliyor. Bir akıl hastahanesi gibi bir yerde gözlerimizi açıyoruz. Konu gerçekten benim ilgimi çekti çokta bilgi vermek istemiyorum. Ama grafikler güzel yapılmalıydı gerçekten muhteşem olurdu. Bu şekilde dahi insanın içine ürperti geliyor. Ama keşke demekten de kendimi alamıyorum 🙁

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 17 Aralık 2013

Oyun Boyutu: 1.4 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 2.6 Ghz Hızında İşlemci
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT ve ya AMD Radeon HD 5700
Boş Alan: 4 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Dementium II HD oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

 

——————————————————————————————-

Dementium II HD İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Dementium II HD” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

Dementium II HD oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara