Değişen Site Prensipleri ve Sebepleridegisim

 

Merhabalar

Bir yenilik yayınıyla daha karşınızdayız. Ortalama bir yıldan bir yıla böyle prensip değişiklikleri yapıyoruz. Ama bu seferki değişiklikler siz takipçierimizi biraz üzebilir , mecbur kaldık diyelim.

Şöyle ki oyun ve program indirme sektöründe değişiklikler oldu. Örneğin biz sitemizi kurduğumuz 2012’li yıllarda insanlar kaliteye ve sağlamlığa önem verirken şimdi premium almadan indirebileyim gerisi önemli değil mantığıyla bulut indirme linki ekleyen ama kaliteden yoksun, iki yaptığı işten birisi (ç)alıntı sitelere yönelmeye başladılar.

Doğal olarak nadir ama sağlam yayın yapan sitemizin hitleri vs. oldukça azaldı.

Biz de madem insanlar artık bunu istiyor, arz-talep meselesi dedik ve sitenin ana prensiplerinde değişiklikler yapma kararı aldık.

Değişen site prensipleri:

 
1- Artık rarlarımız şifrelidir, rar şifresi: www.saglamoyun.com ‘ dur.
 
(rarların şifre sorma durumu 01.10.2016 tarihinden itibaren eklenen yayınların rarlarında geçerlidir.

Sebep: Adımıza açılan taklit siteler ve turbobitin fazlaca dosya silmesinin önüne geçmek içindir.

2-
Artık oyunlar denenmeyecektir ama sağlam crackli sağlam kaynaklardan temin edilip sizlere sunulacaktır.

Sebep: Biz buna önem veriyorduk ama değişen download piyasasında ziyaretçi artık buna önem vermiyor. Bu konuyu önemseyen çok az bir kesinlik olduğundan biz de artık bu prensibimizi değiştirme kararı aldık. Ama merak etmeyin, ana oyunlar mesela gta serisi, call of duty serisi gibi, denenmeye devam edecektir, çünkü bunları şahsen biz de oynayıp bitiriyoruz 🙂 Ayrıca diğer oyunlar, oyunları ilk crackleyen gruplardan temin edileceğinden sorun yaşama olasılığınızı yine minimum düzeyde tutacağız.

3- Her yorum cevaplanmayacaktır.

Sebep: Arkadaşlar yine bundaki amacımız daha sık yayın yapabilmektir. Sitedeki admin sayımız ikiye düştü ve ikimiz günlük hayattaki işlerimizden dolayı çok fazla saat ayıramıyoruz. Hatta birimiz askerdeyiz 🙂 Bu sebeple en az 1 yıl bu karar geçerli olacaktır, sonrasında değişebilir. Birde amacımız sizin birbirinize cevaplar yazmanız. Bu sebeple de biraz aranızdan çekilelim istedik. Nadiren de olsa rastgele yorumlar cevaplanacaktır, lütfen onu cevapladınız beni neden cevaplamıyorsunuz olmasın, tamamen rastgele, o ana göre şekillenen bir durum.

4- Daha az ama öz yayın kararı alındı.

Sebep: Yukarıdaki iki maddeden dolayı iş yükümüz azalacağından daha az ama öz yayın yapabileceğiz. Program yayınları da arttırılacaktır.

5- Oyun-program istek kısmına önem verilecek.

Sebep: Son dönemlerde bu konuyla pek ilgilenemedik ama bundan sonra öncelik olacaktır.

6- Alternatif link olarak sadece mega kullanılacaktır.

Sebep: Diğer alternatif linkler dosyaları veya hesabımızı komple siliyor belli bir süre sonra. En hızlı indirme yapan ve en zor dosya silen bulut şirketi mega olduğunu gözlemledik. Gerekirse sizin için alan satın alıp mega eklemeye devam edeceğiz.

7- Turbobitin yanı sıra torrent indirme seçeneği sunulmaya devam edecek. Turbobit eklemeyin yorumları onaylanmayacaktır.

Sebep: Admin turbobit ekleme, neden hala turbobit ekliyorsunuz vs. gibi yorumlar onaylanmayacaktır. Arkadaşlar aynı yayına bulut sunucu da ekliyoruz torrent dosyasını de ekliyoruz. Hatta torrent dosyamız tıkladıktan sonra (bazılarında link kısaltma geçince) direk iniyor hani. Daha ne yapalım bilemedik. Sen turbobit indirmeyebilirsin ama siteden her gün onlarca kişi turbobit üzerinden indirmeye devam ediyor. Premium alıyor kafa rahat indiriyor hemen. Lütfen bencil olmayalım. Turbobit her zaman eklenecektir. Silinirse de yenilenecektir.

Herkese mutlu günler, keyifli oyunlar dileriz.

Sağlam Oyun – Kurucu admin.

Bir önceki yazımız olan Bus Simulator 16 Ekran Hatası Çözümü başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (7 yorum)
×

Bir Şeyler Ara