Deathtrap Full Sorunsuz Tek Link İndirDeathtrap-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Defans oyunlarını oldum olası sevmişimdir. Kingdom Rush ile Warcraft karışımı bir oyunla karşınızdayız: Death trap. Oyundaki amaç defans yapmak ama işin içine bir çok faktör giriyor. Oyun kendini oynatmayı başarıyor. Grafikler ahım şahım değil ama biliyorsunuz defans oyunlarında buna çok dikkat edilmez.Her defans savunmasının sonunda kendimizi bir kademe daha geliştirmiş oluyoruz. Kazandığımız paralarla çarımızın üzerini diziyoruz. Online oyunlardaki o hava da yok değil hani. Güzel bir defans oyunu olmuş.

Oyunun Türü: Strateji – Defans
Çıkış Tarihi: 4 Şub 2015
Oyunu Crackleyen Grup: fairlight
Oyunun Boyutu: 8.7 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Deathtrap

Deathtrap2

Deathtrap-3

Deathtrap

Deathtrap

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Dual Core CPU 2.0 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 8800 GT, Intel HD4000 or AMD HD3850
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 3 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Deathtrap Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Deathtrap” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Seven Kingdoms 2 HD Full Sağlam İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara