Daylight-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover-kapak

Daylight Sorunsuz Full Tek Link İndirDAYLIGHT-link-tek

Oyun Hakkında Bilgi:

Daylight, Outlast tarzı bir Korku Oyunu. Unreal Engine 4 Grafik Motoru ile geliştirilen ilk labirent yapısına sahip olan oyun olan Daylight oyununda ana karakterimiz bir bayan. Oyun Terk edilmiş bir hastanede geçiyor. Oyun da hastanenin geçmişini araştırıyoruz. Oyunda en önemli nesnemiz cep telefonuna benzer bir cihaz. Onun sayesinde harita görüntüleyebilir ve nereye gideceğinizi kestirebilirsiniz. Oyun labirent yapısına sahip olduğu için hem daha ürkütücü hem de kafa karıştırıcı. Oynanış basit bir yapıya sahip ancak korkunç yaratıklara karşılık veremiyorsunuz. Gördüğünüz an tüm gücünüzle koşmalısınız. Oyun ortamı çok karanlık ancak elimizde ki cihazda bulunan ışıkla az da olsa önümüzü görebiliyoruz. Size bir taktik vereyim yaratık gördüğünüz an  köşelerden kaçın ortada kırık sandalyeler var çarptığınız an 🙂 Şimdiden Keyifli oyunlar…

Oyunun Türü: Korku, Aksiyon
Çıkış Tarihi: 01.05.2014
Oyunun Adı: Daylight
Oyunun Boyutu: 2,77 GB

 

daylight-sorunsuz-full-tek-link-indir

daylight-sorunsuz-full-tek-link-indir

daylight-sorunsuz-full-tek-link-indir

daylight-sorunsuz-full-tek-link-indir

daylight-sorunsuz-full-tek-link-indir

ANARTAR KELİME-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci: 2.3+ GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 with Feature Level 11
DirectX: Version 11
Sabit Disk: 5 GB boş alan

 

Oyun Tanıtım Videosu:


+İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Daylight Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Zombie Studios\Daylight” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. BURADAN SONRA OYUNUN HATASINI ÇÖZECEĞİZ. TÜRK SİTELERİNDE İLK KEZ DAYLIGHT OYUNUNU VE ÇÖZÜMÜ İNDİRİP SORUNSUZ OYNAYABİLECEKSİNİZ 🙂 BURADAN SONRASINI SIRASIYLA UYGULAYIN…

9-Oyun normal şartlarda açılması gerekiyor fakat hatalı kırıldığı için sorunlu olmuştur. Bunun için güncelleme gerekiyor. İndirdiğiniz .rar dosyası içindeki ” 1.Yükleme -Daylight.Update ” Klasörü içindeki “update” klasörünün içindeki tüm dosyaları oyunun yüklü olduğu konuma yapıştırın. Ardından Crack klasörü içindeki dosyaları oyunun yüklü olduğu konuma kopyalayın.

10-Son olarak ” 2.Yükleme – Sağlam Sorunsuz Crack ” Klasörü içindeki dosyaların hepsini oyunun yüklü olduğu konuma yapıştırın. Yani “C:\Program Files (x86)\Zombie Studios\Daylight” konumuna.

11-Artık oyununuz sorunsuzdur. Masaüstüne gelen simgeden oyunu çalıştırabilirsiniz. Eğer tepki vermez ise sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştırın. Bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (19 yorum)
×

Bir Şeyler Ara