Day One Garry’s Incident Full Tek Link İndir



Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Hayatta kalma oyunları bana daima keyif vermiştir. Day One Garry’s Incident de çıktığı zaman aynı heyecanla oyunu kurdum. Avlanma, işçilik, yemek pişirme… gibi bir çok olayı oyun içinde gerçekleştirebiliyoruz. Fakat oyunu türlerinden ayıran bir özelliği biraz daha efsanevi olması. Daha oyunun başlarında büyülü bir bilekliğiniz oluyor. Her şey tamamiyle gerçekçi olmak zorunda değildir tabi 🙂

Kısaca özetleyerek anlatırsak;

Grafik anlamında bir anda tüm haritayı yükleyen oyun iyi bir ram istiyor. Haritanın çok büyük kısmı tek seferde yükleniyor. Bu duruma bakacak olursak grafikleri geri kalmış demek yanlış olur. Ne siyah ne beyaz. Gri diyelim 🙂

Ses konusunda beklentimi karşılayamadı. Daha kaliteli ses yapımı olabilirdi. Fakat bu vasat demek değildir. Yılının gerinde kalmış.

Oynanabilirlik olarak klasik fps tarzı diyebilirim. Eşya toplama, birleştirip yeni eşyalar yapma filan güzel şeyler yani. (En azından ben severim bu tarz 🙂 )

Farklı tarz oyunlar denemek isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: Ekim 2013

Oyun Boyutu: 2,89 GB oyun

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 2.2 Ghz Çift Çekirdekli
Ram: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB Nvidia Geforce 9800 GTX / ATI
Boş Alan: 3 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Day One Garry’s Incident oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:
     

——————————————————————————————-

Day One Garry’s Incident İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Day One Garry’s IncidentBinariesWin32” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- Oyun içerisinde çok nadiren yavaşlama yaşadım ve sorunumu araştırdım fakat bulamadım. Böyle bir sorunla karşılaşacak arkadaşlar eğer çözerlerse lütfen bize destek çıksınlar. Benim işletim sistemim Windows 8.1.

Day One Garry’s Incident oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?



Yorumlar (9 yorum)
×

Bir Şeyler Ara