Darksiders – Warmastered Edition Türkçe Yama İndir



Darksiders 2010’da çıkan bir oyun olmasına rağmen her sene dlcleriyle kendini tazeleyen bir oyun. Bu seferde Darksiders Warmastered Edition ile karşınızdayız. Oyunun en güzel tarafıysa 1080p olması ve 60 fps oynama imkanı sunması.

Bir savaş ortaya çıkar ve dünyanın sonu gelmeye başlar . Savaş – Apocalypse ilk Süvari – Cennet ve Cehennem arasında bir savaş. Yalnız başına koca yürekli kahramanımız, taraflar arasında kalarak dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışıyor.

Bu yayınımızda bu efsane olmaya aday oyunun Türkçe yama dosyasını Sorunsuzca indirebilirsiniz….

Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

 

Oyun İçi Görseller:

 

 

UYARI:

Dosyaları oyunun içine atmadan önce DİKKAT!

Öncelikle oyun klasörüne girin ve (darksiders1.exe) ‘yi bulun. Exe’nin bulunduğu dizinde Media klasörü olacak. O klasörü açın ve yazdığım dosyaları herhangi bir boş klasör yaratarak yedekleyin.

pc.mnfst
streams.ospc
ui_en.oppc

Bu üç dosyayı yedekledikten sonra verdiğim linki oyunun media klasörüne atacaksınız. Bu kadar.

Oyun içi paylaştığım son iki resimde, menüde değişiklik olduğunu görüyoruz. Bu yüzden o kısımlar bozuk çıkıyor. Onun dışında sorun yaratacağını sanmıyorum. Yamayı kurmadan önce oyuna girip grafik ayarlanızı yapmanızı öneririm. Gerçi belli ediyor kendini ben şuyum ben buyum diyorda 🙂 Siz yinede işinizi sağlama alın.

 Anlatım ve yamanın bu oyuna çevrilmiş hali dh üyesi diablero-de’ye aittir. Çeviri : oyun çeviri ye aittir.

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

1-Rardan çıkartın.

2-Çıkarttığınız üç dosyayı oyunun kurulu olduğu dizinde ki  Media klasörüne atın.

3-Keyifli Oyunlar…

 

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

 

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

 

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan The Witcher 1 Enhanced Edition %100 Türkçe Yama İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?



Yorumlar (2 yorum)
×

Bir Şeyler Ara