Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

CyberLink YouCam Deluxe 5 Full Tek Link İndirCyberLink-Youcam

Program Hakkında Bilgi:

CyberLink Youcam, bir Kamera, Webcam Programıdır. Ancak diğer sıradan WebCam programlardan bir çok farklı özelliği ile alanında en iyisi diyebilirim.

Bir kere programı kullanırken eğleniyorsunuz. Yüzünüze Maske geçirebilir, içerisinde ki çeşit çeşit efektlerden birisini seçip yüzünüze canlı olarak uygulayabilirsiniz. Ayrıca Örneğin bir arkadaşınız ile canlı görüşeceksiniz webcam’inizi açtığınız an program devreye giriyor ve kamerayı açıyor. Bu sırada arkadaşınız ile konuşurken yüzünüze bir maske veya arkaplan’a farklı bir yer koyarak artistlik yapabilirsiniz 🙂 

Ayrıca benim en çok sevdiğim özelliği olan Bilgisayarınızın ekranını videoya almayı söylemeden geçemeyeceğim. Bu sayede bir oyun veya program kurulumunu CyberLink Youcam ile videoya çekebilir ve İnternet Sitelerine yükleyebilirsiniz. Ayrıca Çok kaliteli video ve resim çekebilirsiniz. 

Program içerisinde daha bir çok özellik bulunmakta ancak buraya daha fazlasını yazamayacağım eğer beğendiyseniz ve diğer özelliklerine de bir göz atmak istiyorsanız buyrun sizi hiç tutmayalım. 

Program Içi Görseller:

Youcam
Cyberlik
Deluxe 5
Saglam-Oyun

Gerekenler:

CyberLink Youcam Programını tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

——————————————————————————————-———-

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-
:


oyun-saglam

CyberLink YouCam Deluxe 5 Full Tek Link İndir
Tavsiye yayın: (11 TL ye SMS ile Turbobitten Premium Alarak bu vb. birçok prog. zahmetsizce indirin!)

CyberLink Youcam 5 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz ‘rar’ uzantılı dosyayı Winrar Programı ile çıkartın.

2- Çıkarttığınız Klasörün içerisinde ki ‘1.Setup’ dosyasına tıklayın ve Programı Bilgisayarınıza yükleyin.

3- Kurulum tamamlandıktan sonra ‘YouCam_5.0.2931.0_ …’ adlı dosyayı açın ve kurun.

4- Kurulum tamamlandıktan sonra programı keyif ile kullanabilirsiniz.

Not: Eğer programı açtığınızda Üyelik v.b bir şey isterse ‘Skip Registration’ butonuna tıklayın. Program açılacaktır.

CyberLink YouCam Deluxe 5 Kullanıma hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup prog. çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyun ve prog. gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.


Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir. 


Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

saglam-oyun

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ