Crysis 3 Yeni Oyun İçi Oynanış Videosu Yayınlandı2013 Yılında PC ve Xbox oyunları ile sunulcak olan crysis 3 ‘ün bugün yeni bir oyun içi oynanış videosu yayınlandı.(yukarıdaki video)

Video gayet uzun ve merakla bekleyen crysis hayranlarını tatmin edecek açıklamalara sahip. İlk dikkatimizi çeken yine uzaylılarla savaşıyor olmamız ve oyunun bir önceki sürümüne göre artık düşmanların daha “yapay bir zeka”ya sahip olması oluyor. Tanıtan arkadaş bile bayağı bir zorlanmış görünüyor 🙂 ..

Bir Türk yapımı olan Crysis Crytek’in grafik kalitesi yine muhteşem ve o en baştaki ok fırlatan güzelim silah dikkatimizi çekmedi değil. Bu sefer olay yine New York’ta geçiyor ama yıl 2047 yani 20 yıl sonrası. New York sokakları dağılmış, perişan bir durumda….

Ses efektleri gayet güzel ama yine uzak sesler ingilizce. Ortamda duvara, dağ taşa ateş ettiğimiz zaman yıkılabiliyor.

Yalnız şu da var ki bu kalitedeki bir oyun PC sistem gereksinimlerini üst düzey isteyecektir. Oyunu çıkar çıkmaz sitemizden indirebilir veya şimdiden ön sipariş ile satın alarak oyuna katkıda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki videodan da crysis 3 trailer türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

                                                  

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara