Crysis 3 Full Sorunsuz Tek Link İndir (Kurulu)
Oyun Hakkında Bilgi:

Crysis 3 Şubat 2013 de yayınlanmış bir FPS oyunu.

Crysis, Crytek tarafından geliştirilen Electronic Arts tarafından Windows işletim sistemi için dağıtılan bir bilim kurgu birinci şahıs nişancı Video oyunudur.

Crysis oyun serisinin 3. Oyunu olan Crysis 3 bu yayından sadece 7 gün önce çıktı ve piyasaya bomba gibi düştü. Bir Crysis fanatiği olarak siz sağlamoyun severlere serinin bu bölümü hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Eğer siz sadece indirme amacı ile bu yayına tıkladıysanız bu bölümü atlayabilirsiniz.

Crysis 2 nin nasıl bittiğini hatırlarsınız, Alcatraz Hargrave’e “They call me.. Prophet” (“bana Prophet derler” ) diyordu, Crysis 3 de kafasına sıkan Prophet’ı görmek biraz şaşırttı. Tahminen Prophet aynı zamanda genleri kopyalıyor olabilir, her neyse. Fakat bu kısım biraz daha ayrıntılandırılsa senaryo daha dolgun olurdu diye düşünüyorum. Bu güzelim oyunun tek dikeni deyip geçelim.

Oynanış açısından Crysis 2 nin aynısı fakat artık koşmak enerjiden yemiyor ve neredeyse her tanıtımda gördüğümüz avcı yayı oyuna ayrı bir tat katmış. Yayı ne kadar çekerseniz o kadar hasar veriyorsunuz ve  farklı şekilde hasarlar veren toplam dört çeşit ok modelini kullanabiliyorsunuz. İşte bu da taktiksel açıdan mükemmel bir detay. Örneğin CELL ler sulu bir ortamdalarsa ve siz doğru bir zamanlamada elektrik oku atarsanız hepsini birden öldürebilirsiniz vb.

Grafiksel olarak oyunu öve öve bitiremeyiz. Grafikler o kadar mükemmel ve detaylı ki, bir an oyunun içine düşebilirsiniz. Ayrıca konsol ile PC sürümü arasında fark gördüm, pc sürümü kat kat daha iyiydi.

Oyunun tek kötü denebilecek kısmı tek kişilik modun biraz kısa sürmesi (8-9 saatte bitirilebiliyor). Bu kısmı biraz daha uzun tutsalar iyiymiş fakat sağladıkları taktiksel kombinasyonun fazlalığı sebebiyle tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun olması da bu kusurunu az da olsa örtecektir.

Özetle: Her bakımdan mükemmel olan bu oyunu oynamayan kalmasın diyorum.

SAĞLAM OYUNDAN İNDİRMENİN AVANTAJLARI

saglamoyun.com farkı ile bu oyunu:

  • Gereksiz kısımları çıkartılmış ve dolayısıyla boyutu 2-3 GB düşürülmüş şekilde indireceksiniz.
  • Crack’lenmiş bir halde Kurulmuş olarak indireceksiniz. Yani indir, direk oyna.
  • İsterseniz tek link isterseniz part part indirebileceksiniz. Seçim sizin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyaları oluştururken içlerine kurtarma kayıtları ekledik. Yani herhangi bir CRC hatasına karşı bu kurtarma kayıtlarından yararlanıp hatayı giderebileceksiniz. Ki eğer indirme esnasında indirmeniz herhangi bir kesilmeye uğramazsa (dosyaları tam indirirseniz) hiçbir hata almazsınız. Unutmayın! Siz sağlam oyun oynayın diye biz oyunları eklemeden önce kendi bilgisayarlarımızda deniyor, çalıştığını gözlemledikten sonra ekliyoruz.

İndireceğiniz dosya toplamda 11.2 GB dır.

 

Minumum Sistem Gereksinimleri;
• Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
• DirectX 11 Ekran Kartı (en az 1 GB Bellekli)
• Çift çekirdek işlemci
• 2GB RAM (Vista’da 3 GB)
Örnek  1 (Nvidia/Intel):
• Nvidia GTS 450
• Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)
Örnek 2 2 (AMD):
• AMD Radeon HD5770
• AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)

 
Gerekenler:Crysis 3‘ü tek link halinde indireceğiz.(İsteyenler part part da indirebilirler) İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

Not: Her türlü aksiliğe karşı indirdiğiniz rarlı dosyayı rarı çıkarttıktan sonra silmeyin.

——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——

       

Not: Oyun 19.08.2014 tarihinde tekrar kontrol edilmiştir. Herhangi bir soruna rastlanmamıştır.

——————————————————————————————-———-——
 

 

 Crysis 3 İndirme Anlatımı -Dosya Bilgileri
1- Kurulum yapmayacaksınız, kurulmuş olarak indiriyorsunuz.

2- Crack gerektirmez, crackfix yapıp öyle ekledik.

3 – Oyun otomatik olarak Türkçe olarak açılacaktır.

4 – Oyunu indirmeden önce CPU’nuzun DX11 desteklediğinden emin olunuz.

5 – Türkçe ve İngilizce haricinde diğer diller ve ekstra gereksiz şeyler çıkartılarak boyut düşürülmüştür.

Tavsiyemiz Var: Daha hızlı bir performans istiyorsanız SpeederXP (Full) programı inceleyin derim. Bilgisayar performansınızı artıran bu program sayesinde daha hızlı bir kurulum yapabilirsiniz.

Crysis 3 ile ilgili diğer yayınlarımız:

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Not: Bu konunun altına, oyunu açmaya çalıştım directx 11 uyumlu değil diyor, tıkladım tepki vermedi ..vb. yorumlar bırakmak yasak olup, onaylanmayacaktır. Çünkü bu hataların temel sebebi oyunun en az directx11 destekleyen bir CPU ya sahip ekran kartı istemesidir(donanımsal olarak yani), bu konu şu yayınımızda detaylıca ele alınmıştır. Bilginize..
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (317 yorum)
×

Bir Şeyler Ara