unnamed

Crazy Taxi Android Full APK İndir 

  UYGULAMA BİLGİLERİUygulama Hakkında: Oyunu neredeyse bilmeyen yoktur. Gençliğimizde atari salonlarından eski bilgisayarlarımıza kadar birçok yerde bu oyunu oynamışlığımız vardır. Şimdiyse oyun artık telefon ve tabletlerimizde neredeyse bilgisayardaki kadar iyi grafiklerinden tutunda dört ayrı karakterden istediğini seçebilmenize, görevler yapabilmenize birçok özellik bulunuyor üstelikte oyunu oynarken zorlanmıyorsunuz.Bilmeyenler olursa diye kısaca özet geçeyim oyunda taksi şöförüsünüz ve yolcularınızı gidecekleri yere götürüyorsunuz zamanında yetiştiremesseniz eğer yolcu kendi gidiyor zaten 🙂 Müşteri varken yaptığınız hareketlerden hem zaman hem para kazanıyorsunuz. Uygulama Boyutu: 258.0 MB (Cihaza göre değişiyor)Uygulama Türü: Nostalji & YarışGereken Android Sürüm: 2.3 ve üzeriDenendi: Samsung Galaxy Tab 3

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 

 

İNDİRME LİNKİ

 

Not: Android kategorimizdeki yayınlarda bc.vc link kısaltması vardır, 5 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin ve sağ üst köşede beliren reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke ulaşın. Ad-block kullanmanız tavsiye edilir.
 

 

KURULUM-İndirdiğiniz dosyaları rardan çıkartın.

-Apk dosyasını yükleyeceğiniz cihazın içine kopyalayın.

-Cihazınızda “Ayarlar-Uygulamalar-Bilinmeyen Kaynakları” etkinleştirin.

-Bir file manager yardımıyla telefonunuzda apk dosyasını kopyaladığınız kısma girip apk dosyanıza tıklayın.

-Paket yükleyici ile yükle deyip izinleri onaylayın.

-APK dosyasını kurduktan sonra.
-DATA Dosyasını klasörü ile birlikte Android/obb/ bölümüne kopyalayın. Yoksa eğer kendiniz oluşturabilirsiniz..

Keyifli kullanımlar
Kurulumda zorlanıyorsanız eğer bu yazımızı inceleyebilirsiniz: APK Nedir? APK Nasıl Kurulur?(Android)

Yorum Bırakmadan Önce:

-Sitemiz android kategorisindeki her oyun-uygulamanın sizin cihazınızda çalışacağını garanti etmez, android sürümünüz ve cihazınızın özellikleri önem taşımaktadır. Yorum bırakmadan önce en üstteki bilgilere dikkat edip ona göre bırakınız.-Bu bağlamda, “benim cihazın xxx benimkinde çalışır mı?” tarzı yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan APK Kurulumu ve Genel Bilgiler başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara