Contrast Game Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Caz müziği sever misiniz. Şahsen çok bağımlısı değilim ama gerçekten çok hoş parçalar oluyor bazen. Contrast oyunu bize caz müziği ile dram konulu bir oyunu birleştirip sunuyor.

Oyunun ana teması küçük hayalperest bir kızın başından geçen maceraları anlatıyor. Fakat gerçekten hayalperest. O kadar ki sizin yönettiğiniz karakter küçük kızın hayali arkadaşı. Gördüğü olaylar, geçen konuşmalar hep gölgelendirme ile yapılmış oyunda. Konu olarak annesi ve babası boşanmış kızın amacı ailesinin neden boşandığını öğrenmek, sorunu çözmek ve babasına kavuşmak. Tabi ki hayali kahramanımızın yardımı ile. Şunu da belirtmeliyim hayali arkadaşın gölgeye dönüşerek duvarda ki gölgeleri kullanıp yüksek yerlere ve ya geçilmesi zor olan yerlerden geçebiliyor.

Grafik olarak tatmin edici diyebilirim. Öyle yüksek değerleri yok fakat gereksinimi karşılayacak düzeyde. Ayrıntılara büyük önem verilmiş.

Ses konusunda gerçekten oyun aşmış. Daha girişteki caz müzik beynimizi rahatlatıyor. Oyun içi müzikler o kadar güzel ki oyun oynamıyor da konsere gelmiş gibi hissettiriyor insana. Konuşma diyalogları da başarı ile yapılmış.

Genel olarak oyun denemeye değer. Konusu şahsen ilgimi çekti ve bitirilecek oyunlar listesinde yerini aldı 🙂

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2012

Oyun Boyutu: 4.17 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 2.3 Ghz Hızında İşlemci
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0 destekli ekran kartı
Boş Alan: 4 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Contrast Game oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-———-——

Contrast Game İndirme & Kurulum

1- Öncelikle indirdiğiniz dosya içerisinden işletim sisteminize göre (64 ve ya 32 bit yani) “vcredist_x64.exe”- 32 bit için ve ya “vcredist_x86.exe”- 64 bit işin dosyalarını kurun.

2- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

3- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

4- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

5- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

6- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)ContrastBinariesWin32” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

7- NOT : Oyunda save sorunu vardır. Bunun çözümü için oyunu açarken DAİMA yönetici olarak açın. Bunun için oyuna sağ tıklayıp yönetici modunda aç demelisiniz. Bu şekilde kayıt (save) sorunu çözülecektir.

Contrast Game oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara