Contraption-Maker-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Contraption Maker Full Tek Link İndircontraption-maker-cover-full-indir

 

Oyun Hakkında Bilgi:

İnternette izlediğimiz bazı videolar vardır. Adam bir topa dokunur top tahtaya çarpar, tahta devrilir ipi gerer, gerilen ip ocağı açar, ocağın üstündeki balon patlar, balona bağlı ip gevşer… vs. Sonunda eğlenceli bir görüntü çıkar ortaya. İşte adamlar bunu oyununu yapmış 🙂

Daha öncelerde bu tarz oyunları flash oyun olarak oynadığımı hatırlıyorum. Pek bir amacı olmasa da gayet eğlenceli bana göre. Şimdi ise indirilebilir oyun niteliğinde bilgisayarlarımızda ağırlıyoruz oyunu.

Genel olarak klasik bir bulmaca veriliyor ve elimizde ki malzemelerde istenilen sonuca ulaşıyoruz. Oyunun farklı bir formatı var. Bir kere oyuna girince sanki farklı bir işletim sistemi kullanıyorsunuz hissine kapılıyoruz. Ne demek istediğimi oynayınca anlayacaksınız. Oyunda bir normal macera tarzı görev tamamlama bölümü var bir de bütün malzemeler ile kendi bulmacanızı yapabileceğiniz kısım. Ses olarak gerçekten eğlenceli müzikler ve efektlerle desteklenmiş. Grafik ince detaylara yer vermiş. iki boyutlu olmasına rağmen kendi alanında hakkını vermiş diyebiliriz. Gerçekten küçük boyutlu olması ise ayrı bir avantaj 🙂

İyi Eğlenceler…
Oyunun Türü: Bulmaca, Strateji
Çıkış Tarihi: 7 Şubat 2014
Oyunun Adı: Contraption Maker

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Contraption Maker Full Tek Link İndir

Contraption Maker Full Tek Link İndir

Contraption Maker Full Tek Link İndir

Contraption Maker Full Tek Link İndir

Contraption Maker Full Tek Link İndir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 1.7Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 80 MB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:


İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Contraption Maker Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1- Oyun kurulu haldedir. İndirdiğiniz rar dosyasını çıkarın ve “ContraptionMaker.exe” tıklayın.

Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara