Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Colin McRae DiRT 2 Full Sorunsuz İndir

Colin McRae DiRT 2 Full Sorunsuz İndir


Oyun Hakkında Bilgi:

Colin McRae DiRT 2  ralli oyunu denilince akla ilk gelen oyun serisi olmayı başarmış Colin McRae Dirt serisinin 2. ve her bakımdan üst düzeye ulaştırılmış bir oyunu.
İlk oyunda araba sürüş bakımından bir kaç mantık hatası vardı, yani frene basınca arabalar asfalttaymış gibi hareket ediyordu, DiRT 2 de bu vb. konular o kadar iyileştirilmişki.. Kolaysa geçin bakalım 🙂 Merlininkazani.com dan bir kaç inceleme aktarmak istiyorum:

DiRT aslında başarılıydı. Kontrollerin zorluğunun yanı sıra yapımda bizi yarışlara çekebilecek, o atmosferi yaşatacak bir ara yüz eksikliği vardı sanki. Bu fark edilmiş olmalı ki DiRT 2’de başarılı bir ara yüze geçilmiş. Yapıma girdiğinizde bir ofis içinde buluyorsunuz kendinizi. Ülkenizi adınızı yazıp, çaylaklıktan profesyonelliğe doğru hızlı adımlar atıyorsunuz (Tabi ki yarışları başarılı bir şekilde atlatırsanız). Yapıma artık çoğu oyunda görmeye alışık olduğumuz Experience sistemi yani XP (Tecrübe puanı) entegre edilmiş. Oyun içi aracınızla yaptığınız hareketlerle, yarış sonucunuzla veya çeşitli rekorlarla XP’nizi artırabiliyorsunuz. XP’ler size level olarak yansıyor. Seviyeniz arttıkça yeni araçlar, yeni Map’ler ve yeni arkadaşlar/rakipler ediniyorsunuz. Yapımda yer alan mod sisteminin başarılı olduğunu, oyuncuya atmosferi daha iyi yaşattığını söylemeliyim. Seviye atladıkça yeni ülkeler, yeni pistler, turnuvalar vs… açılıyor. Daha fazlasını görmek için oyuna bağlanıyorsunuz…

Teknik detaylar

Aracımızı seçip oyuna koyulduğumuzda görüyoruz ki, DiRT 2’de grafiklerde hissedilir değişiklikler söz konusu. Neon motorunun artık cılkını çıkaran yapımcılar (Birçok yapımlarında bu motoru kullandılar) optimizasyon konusunda baya yol kat ettiler. Artık daha fazla detayı, daha iyi grafikleri olan yapımı siz daha üst seviye ayarlarda oynayabiliyorsunuz. Önceki seride yaşanan görsel sorunlar, optimizasyon sıkıntıları DiRT 2’de tarihe karışmış. Optimizasyon konusunda ve görsel manada yapım kuşkusuz çok başarılı olmuş.(merlininkazani.com)

İndireceğiniz dosya toplamda 6.9 GB olup, iso dosyasıdır. Full ve orijinaldir, repack değildir.

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP , Vista , 7
RAM: 1 GB Ram(xp), 2 GB Ram(vista)
İşlemci: İntel Pentium 4 , 3.0 GHz
Ekran Kartı: GeForce 6800 ya da Radeon x 1500 series
10 GB Boş Alan

Oyun içi video:


 

Gelgelelim İndirmeye. Anlatım sade olduğu için uzun görünebilir ama yapacağımız işlemler oldukça basit arkadaşlar. Üstelik böylesi bir oyunu sadece 4 part olarak indireceğiz.

Gerekenler:


Colin McRae DiRT2’yi dört part halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite 

İndirme Linki:


 

 

Adım Adım  Colin McRae DiRT 2 İndirme & Kurulum & Crack
1- Yukarıdaki partların turbobit adresini-linkini- alıp turbobit çeviricilerden hiç beklemeden indirin.
2- İnen “DiRT-2-S.O-.part1” ; “DiRT-2-S.O-.part2” ; “DiRT-2-S.O-.part3” ; “DiRT-2-S.O-.part4″dosyalarına sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.
3- Çıkan klasördeki “Colin McRae DiRT 2 -SAGLAMOYUN.COM-.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.
4- Dikkat!!! Oyunun yüklenmesi uzun sürebilir(30-35 dk) Bu süre zarfında bilgisayarı çok fazla kasmayın ve sabırla bekleyin.

5- Yükleme bittiğinde ayrıca bu yayından indirdiğiniz crack klasörüne girin. Oradaki tüm dosyaları kopyalayın ve “C:Program FilesCodemastersDiRT2” konumuna yapıştırın. Oyuna girebilirsiniz.

Yarış Kategorisinde tavsiye ettiğimiz yayınlarımız:

Colin McRae DiRT 1 Full Sorunsuz İndir

Tony Hawks Pro Skater HD Full Tek Link Sorunsuz İndir

Blur Vitality Full Sorunsuz İndir

NKPro Racing Full Sorunsuz Tek Link İndir

NFS Most Wanted 2 Full Sorunsuz İndir

NFS The Run Full Sorunsuz İndir

NFS Underground 2 Full Sorunsuz  Tek Link İndir

Daha bir çok ve birbirinden güzel Spor-Yarış oyunları indirmek isterseniz buraya tıklayıp o kategoriye gidebilirsiniz.

Colin McRae DiRT 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Wildlife Park 3 Down Under Full İndir-PC-Torrent

Wildlife Park 3 Down Under, kendi hayvanat bahçenizi oluşturup yönetebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunu. Oyun …