Clash Royale Hile Mod Apk Full İndirBu yayınımızda özellikle android cihaz kullanan kullanıcıların bir hayli ilgisini çekecek olan Clash Royale oyununun hileli ve modlu apk dosyası ile karşınızdayız. Oyunu pek anlatmama gerek yok.  Oyun strateji üzerine kurulu ancak yapısal olarak artık köy kurmuyor, oyun kartları biriktirerek gerçek zamanlı savaşlara giriş yapıyoruz.Grafikleri olsun oynayışı olsun her yönden kaliteli olan oyun eğlenceli vakitler geçirtecek türden 🙂 Oyun zaten android markette gerek indirme sayısı gerek puanlarıyla sürekli zirvede. Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

Oyun İçi Görseller:

 

 

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

1-“Clash Royale Lights v2.0.8 PvP Oyunindir.club.apk” uygulamasını indirin ve açın.

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Hile Mod Apk Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara