Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Civilization 5 Tek Link Full İndir – TÜRKÇE –

Civilization 5 Tek Link Full İndir – TÜRKÇE –

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Strateji – Savaş

Oyun Hakkında Kısaca: Serinin son oyunu Civilization 5 ya da kısaca Civ 5 yakaladığı başarı çıtasını yükselterek gelmiş. Yükseltmek derken öyle ahım şahım bir şey beklemeyin. Kendi içinde çok bir farklılık beklememek lazım Civ serisinden. Strateji oyunları genelde gerçek zamanlıdır. Fakat Civ i farklı kılan hamle sıralamasına dayalı oyun sistemidir.

Oyunun amacı, bir ulusu MÖ. 4000 yılından alıp MS. 2050 yılına kadar yönetmek, devamlılığını sağlamaktır. Oyunu kazanmak için çeşitli yollar vardır: En yüksek puanla bitirmek, efsanevi kültüre sahip olmak, diplomatik zafer, uzaya en önce çıkmak, bütün gezegeni ele geçirmek bu yöntemlerdendir. Bunu başarmak için yeni birimler, binalar, eserler üretmeli, bilimsel keşifler yapmalı, güçlü bir ekonomi ve ordu oluşturmalı, yeni şehirler kurulmalıdır.

Grafik olarak oyunun çok önemli olmadığını düşünüyorum. Çünkü üstten görünüm harita ve sıralı sistem olduğu için aşırı farklılık yok. Fakat ses konusu gerçekten tatmin edici. Osmanlıda mehter marşı gibi diğer uluslarında kendilerine has müzikleri oyuncuları cezbetmeye yeter 🙂

Genel anlamda oyun başlarda zor ve karışık gelebilir. Fakat alışınca bağımlılık yaptığı kesin. Oyun uzun süreli ve tatmin edici bana göre. Ama tekrar uyarıyorum bağımlılık yapabilir 🙂

Türkçe yama açıklaması kurulum kısmında yaptım. İyi oyunlar…

Oyun Çıkış Tarihi: 21 Eylül 2010

Oyun Boyutu: 3,4 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

 

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 1.8 GHz Quad Core CPU
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: 512 MB ATI 4800 ya da 512 MB nVidia 9800
Boş Alan: 8 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Civilization 5 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program:  Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Civilization 5 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Sid Meier’s Civilization V” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

6- ÖNEMLİ NOT – Oyunu kurduktan sonra masa üstünde “Launcer” isimli oyunun dosyası gelecektir. Eğer oyun tıkladığınızda açılmıyorsa “C:Program Files (x86)Sid Meier’s Civilization V” konumundan “CivilizationV” e tıklayıp oyunu açabilirsiniz.

7- Oyunu Türkçe yapmak için indirdiğiniz “assets” klasörünü “C:Program Files (x86)Sid Meier’s Civilization V” dizinine kopyalayın gelen soruya tümünü değiş tıklayın. Türkçe yama hazır.

Civilization 5 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında dangeras

>Adminin sağ kolu, Tam bir oyuncu< İletişim : [email protected]

Dikkatini Çekebilir...

Wildlife Park 3 Down Under Full İndir-PC-Torrent

Wildlife Park 3 Down Under, kendi hayvanat bahçenizi oluşturup yönetebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunu. Oyun …