City Car Driving Son Sürüm Sorunsuz Türkçe Full Tek Link İndirBir takipçimiz tarafından istek yapılan oyunumuzu sizinle paylaşıyoruz.Hem de sorunsuz şekilde starter.exe hatası yok araba uçma hatası yok.Siz de bizimle iletişime geçerek oyun istek yapabilirsiniz.yoğunluğumuza göre takribi günler içerisin de karşılanmaya çalışılacaktır.Peki nedir City Car Driving:Bir araba kullanma simlinkülatörüdür.Özellikle elinde logitech g25,g27 bulunan bilgisayar kullanıcılarının kaçırmaması gereken bir oyun.
Oyunu istek yapan arkadaşımı oyunu kurmaya çalıştığım da anladım aşırı kasıntı bir oyun kurmak zor.Ama biz size sorunsuz şekilde ve tamamen Türkçe olarak sunuyoruz.Benim gibi araba kullanmayı az bilen geliştirmek isteyen ya da hiç bilmeyenler kaçırmasın.Özellikle oyunçeviri ekibinin kusursuza yakın Türkçe yamasıyla daha da güzel olan bu oyunu oynarken gerçek araba kullanıyormuş hissine kapılacaksınız.
Oyundaki birçok arabayı test edebileceğiniz bu simülator oyunda önceden de bahsettiğim gibi direksiyon ve pedalınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.Klavyeyle oynamak isteyen oyuncular ilk olarak zorlanabilirler ama alışınca onlar da tadına doyamayacaklar.Son olarak oyunun kurulum videosunu sonuna kadar izleyin ve harfiyen uygulayın sonra olmadı demeyin biz den söylemesi.Ayrıca kurulumu yazı olarak ta anlatacağım.

Oyunun özellikleri:

Çok çeşitli araba seçenekleri
Görev yaparak kendinizi geliştirin.
Trafik kurallarına uyma zorunluluğu
Vites debriyaj vs gibi detaylı kullanım
Kendinizi 3 boyutlu dünyaya bırakın

Oyunun Detayları;

Oyun adı: City Car Driving                                         Boyut:503 mb
Tür:Simülasyon,Yarış                                               Versiyon:2.2.7
Geliştirici: Multisoft                                                 Yayıncı:Obsolescent

Yayınlanma Tarihi:01.11.2011                                 Dil:Türkçe

Minimum sistem gereksinimleri:

OS: Windows XP / Vista / 7;
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 / AMD Athlon X2 7850;
Video: nVidia GeForce 9600GT 512 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4830 512 Mb DDR3;
RAM: 2048 Mb DDR2;
HDD: 1 Gb free space;
Screen: 1024×768, 32 bit;
Sound: compatible with DirectX 9.0;

Önerilen sistem gereksinimleri:

OS: Windows XP / Vista / 7;
CPU: Intel Core 2 Duo E8500 / AMD Phenom II X3 720;
Video: nVidia GeForce GTS 250 1024 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4850 1024 Mb DDR3;
RAM: 2048 Mb DDR2;
HDD: 1 Gb free space;
Screen: 1680×1050, 32 bit;
Sound: compatible with DirectX 9.0;

Oyunun videosu:

——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——

  City Car Driving Türkçe Full Tek Link İndirmek İçin Tıklayınız

             

              
——————————————————————————————-———-——

Oyunun Kurulumu;

Not: Sağlam Oyun Bünyesindeki tüm oyunlar denenip çalıştığı anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.Burada söylenenleri adım adım yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.(Bizden kaynaklı)

 
 

Oyun kurulum videosu;

Bir takipçimiz, sağolsun, oyunun nasıl kurulduğunu video ile anlatmış. Bizlere bir kez daha katkıda bulunduğu için teşekkür ederiz Fatih Mehmet HAYIRLI 🙂

Bu sefer kuru kuru teşekkür etmeyelim dedik ve kendisine bu yardımsever tutumundan dolayı 1 haftalık turbobit premium hediye ediyoruz. Kendisi de ilk bu yayından görecek, sürpriz olmuş olur. Fatih, hediyeni alman için iletişime geçmen yeterli. 😉

 

Yazılı anlatım;

1-İndirdiğiniz Rar dosyalarını winrar ile klasöre çıkartın.

2.Çıkarttığınız Klasördeki 3DCar_2.2.7 SETUP.exe yi yönetici olarak çalıştırın.

3.Oyun rusça dan çevirme olduğu için video da da gördüğünüz üzere harfler bir garip:) Setup açılınca 1. seçeneği seçip yine aşağıda sağ altta bulunan 2. seçeneği tıklayıp kuruluma başlayalım.

4.Kurulum sonunda direct x siniz güncelse iptal deyip oyunun setup arayüzünde son çıkan 3 seçeneğinde tik ini kaldıralım.

5.Oyunu Masaüstüne atılan simgeden başlatalım ve yine video da gördüğünüz gibi 2. seçeneği seçelim.

6.Çıkarttığınız rar klasöründe ki keygen.exe yi yönetici olarak çalıştırın ve 2. seçenekteki 1. kutucuktaki herşeyi seçip keygen.exe nin ilk bölümüne yapıştırın.Generate diyin ve 2. satırda çıkan kodu oyundaki 2. satıra yapıştırın.(herkesde farklı çıkar) Sonra Yapıştırdığımız yerin sağ altındaki aktif olan yazıya tıklayalım uyarıyı kapatalım.

7.Sonra oyun hata verecek korkmayın açılan hatalara tamam he ondan diyerek geçin :).

8.Lütfen dikkat Rar dan çıkarttığımız %100 Türkçe Yama+Oyun FİX.exe yi kopyalayalım ve C:Program Files3D Instructor 2 Home a yapıştıralım (oyunun kurulu olduğu yer sistemlere göre değişir)

9.Kopyaladığımız exe’yi yönetici olarak çalıştıralım ve çıkan arayüzden extract’e tıklayalım çıkan uyarıya yes to all diyelim.Ve Oyunun keyfini çıkartalım hem de türkçe

10.Oyunumuz hazır.

 

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (278 yorum)
×

Bir Şeyler Ara