Citadels Full Sorunsuz Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Strateji

Oyun Hakkında Kısaca: Yepyeni bir strateji oyunuyla karşınızdayız!

Kralların, asil şövalyelerin ve devasa kalelerin bulunduğu zamanlara Citadels ile geri dönüyoruz. Beşinci ve altıncı yüzyıllara, Kral Arthur’un zamanına gidiyoruz. Kral Arthur’u surların arkasında geniş çaplı bir ordu bekliyor ve onu öldürmek istiyorlar. Peki olaylar nasıl bu hale geldi? Citadels’in hikaye modunda bize iki seçenek sunuluyor. İstersek Kral Arthur’un yanında yer alıyoruz ve onu korumaya uğraşıyoruz, istersek de ona karşı savaşan orduyu yönetiyoruz. Seçimin bize bırakılması gayet güzel. Ayrıca iki hikaye modu birbirinden ayrı olduğu için ikisini de bitirebiliyoruz.

Oynanış yapısı önceden oynamış olduğumuz strateji oyunlarındaki gibi. İşçiler çıkartıyoruz, askerler yetiştiriyoruz ve yapılar inşa ediyoruz. Tabii ki diğer strateji oyunlarından ayıran özellikleri de bulunuyor. Mesela işçilere gidip bir binayı inşa etmelerini söylediğinizde hepsi inşaatın başına geçiyor . Daha sonra içlerinden birisi gidip ana binadan kaynak getiriyor ve inşaata başlıyorlar. Bu, gerçekçiliği ön plana süren bir özellik, fakat biraz zaman kaybı da yaşatmıyor değil.

Askerler üretmek istediğimizde ise onların eğitim gördükleri yerleri inşa ediyoruz ve işçilerimizin bir bölümünü asker olmaları için eğitime yolluyoruz. Kısa bir sürede işi kapıyorlar ve savaşa hazır bir durumda bizim emirlerimizi bekliyorlar. İşçileri ise parayla satın alıyoruz, bu parayı da takas merkezinden topladığımız kaynakları vererek alıyoruz. Bazen işçiler çıkartamayabiliyoruz, bunun sebebi ise yeterli evlerinin olmaması. Evler inşa ederek bu sorununda kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz, fakat şöyle bir detay ne zaman strateji oyunu oynarsam gözüme çarpıyor.(Kaynak: Merlininkazani)

Oyun Çıkış Tarihi: 26 Temmuz 2013

Oyun Boyutu: 2,11 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

OS: Windows XP (SP2) / Vista / 7 / 8
Processor: 2.5 GHz dual core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1GB Graphics Memory with Shader 3.0
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB boş alan.

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Citadels oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:

Citadels Full Tek Link İndir
Turbobit | Uploaded

Tavsiyemiz-2:  Uploaded.net Premium Hesap Alarak bu vb. birçok oyunu zahmetsizce indirin!
——————————————————————————————-

Citadels İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın next next dedikten sonra kurulumu başlatın.

Kurulum çok uzun sürmeyecektir. Bittikten sonra hemen oyuna girmeyin, crack yapmamız gerekiyor.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için sanal diskin üzerine gelin ve aç deyin. Orada “Fairlight” adlı klasördeki “bin” klasörünü olduğu gibi kopyalayınç

5- Kopyaladığınız “bin” klasörünü oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Citadels” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

Citadels oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

                                                  

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (6 yorum)

×

Bir Şeyler Ara