Chicago 1930 Full Tek Link Bedava Oyun İndirChicago 1930 -cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Farkındayız son zamanlar hep devasa oyunlar çıkıyor. En düşüğü 10-15 gb, en düşük 4 gb ram istemeler falan. Bizde sağlam oyun ekibi olarak dedikki öyle bir oyun yayınlayalım ki indirilen tüm sistemlerde çalışsın, bunun için biraz geçmişe gitmemiz gerekiyordu 2004 e kadar gittik, neredeyse tüm sistemlerin kaldırabileceği strateji karışık aksiyon oyunu olan Chicago 1930’u sizinle paylaşıyoruz. Oyunu alternatif linklerde bulunan yandexden dahi kolayca ve bedava indirebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Aksiyon, Strateji, Nostaljik Oyun, Mini(k) Oyun
Çıkış Tarihi: 2004
Oyunun Boyutu: 525 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Chicago 1930-1

Chicago 1930-2

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

-Neredeyse tüm sistemler 🙂 256 mb ram, 32 mb ekran kartı.

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link

Chicago 1930 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-CUE dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki CUE dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede install sonra next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Wanadoo Edition\Chicago 1930” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Space Hulk Ascension: Dark Angels Full Oyun İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (4 yorum)

×

Bir Şeyler Ara