Call of Duty Infinite Warfare Crack İndir (Yandex link)Call of Duty Infinite-crackfix

Call of Duty Infinite Warfare çıkar çıkmaz cracklendi. Hepimiz Call of Duty Infinite Warfare ne zaman çıkacak? diye beklerken serinin 13. ve 2017 yılının oyunu olan infinite warfare 4 Kasım’da çıkacağını duyurmuştu ve nihayetinde çıktı. Oyun ali123 adlı grup tarafından anında kırıldı/cracklendi.

Oyunun eğer reloaded , codex veya başka bir grup tarafından cracklenmiş versiyonu çıktıysa dikkat, bu yayındaki Call of Duty Infinite Warfare ali123 crack için geçerlidir.

Bu yayınımızda ise size sadece cracki turbobit, zippyshare ve yandex linkten indirme imkanı sunuyoruz. Rar şifrelidir ve şifresi: www.saglamoyun.com şeklindedir. Şimdiden keyifli oyunlar.

Tabi ana yayınımızı hatırlatmadan bitirmeyelim:

Tavsiye Yayınımız: Call of Duty Infinite Warfare pc full indir!

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

* İndireceğiniz dosya son crack olan crackfix yani düzeltilmiş cracktir.
  

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Zippyshare Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Yandex Link

* İndireceğiniz dosya son crack olan crackfix yani düzeltilmiş cracktir.

Call of Duty Infinite Warfare Crack Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buradaki yayından indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz cracki rardan çıkartın.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Crack işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya crackin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin. Şifre soracaktır şifre: www.saglamoyun.com

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız silebilir, aman dikkat)

7-Oyunu kurduğunuz konuma gelin crack klasörünün içerisine girip dosyaları kopyalayın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları oyunu kurduğunuz yerdeki oyun klasörünün içine yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Grand Theft Auto IV: Complete Edition Full Torrent İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara