Call Of Duty 5 World at War Türkçe+Tüm Update’ler Full İndirNostaljik oyunlar serimize Call of Duty 5 World At War’la devam ediyoruz.Hemde %100 Türkçe olarak.Bilenler bilir ama ben yine de biraz world at war dan bahsedeyim:Oyunun konusu II. Dünya Savaşı sırasında Amerika Birleşik Devletleri, Japon İmparatorluğu, Sovyetler Birliği ve Almanya’nın katılmış olduğu Pasifik ve Doğu Avrupa’daki ilk savaşlarına yoğunlaşmaktadır. Bir Marine Raider’ın (Deniz Kuvvetleri Akıncıları) ve bir Kızıl Ordu askerinin gözünden olaylar ele alınmaktadır ve Makin Adası Baskını, Stalingrad Muharebesi, Peleliu Muharebesi, Seelow Tepesi Muharebesi, Okinawa Muharebesi ve Berlin Muharebesi’ni kapsayan birçok tarihi savaş temel alınmıştır.(Daha fazla bilgi için:tr.wikipedia.org)
Oyun ABD’de 1.41 milyonun üzerinde satarak 2008 Kasım’ın en çok satan ikinci oyunu olmuştur ve Call of Duty 4 ile karşılaştırılacak olursa ilk haftasında Birleşik Krallık’ta ikinci kez çok kopya satarak Birleşik Krallık’ta en hızlı satan üçüncü bilgisayar oyunu haline gelmiştir. Çok çeşitli eleştiriler almıştır. Bazı eleştiler oyunun yeniden II. Dünya Savaşı temasına dönmesini Call of Duty 4: Modern Warfare’ın devamı niteliğinde olmaması nedeniyle olumsuz karşılamıştır, buna karşın diğer eleştiriler savaşın karanlık ve metanetle dolu yüzünü yansıttığı için oyunu övgüyle karşılamışlardır. Aynı zamanda hikâyedeki bazı önemli olaylarlar görülmeksizin yıllarda atlamalar nedeniyle eleştirilse de yeni kooperatif mod sayesinde eleştirmenlerden tam not almıştır.
Oyunun hikayesinden biraz bahsedecek olursak oyun makin adasında 1942 de başlıyor.Oyunun başlangıcında bize kamera bakış açısından arkadaşımıza işkence edilişine ve infazını seyrediyoruz sıra bize geldi herşey bitti derken kurtarma ekibimiz tarafından ölümün kıyısından çekip çıkarılıyoruz ve macera başlıyor.Oyunun özelliklerine geçmek gerekirse:

Oyunun Özellikleri:

-Proprietary oyun motoru
-Daha yıkılabilir,yakılabilir alanlar sayesinde gerçekcilik deneyimi
-Gerçekci kurgu
-Kaliteli ses optimizasyon
-Sinematik senaryolarda artış
-%100 Türkçe altyazılı(opsiyonel)

Oyunun Detayları:

Oyun adı:Call Of Duty 5 World At War              Boyut:7 gb
Tür:FPS                                                              Release:Reloaded
Geliştirici:Treyarch                                          Yayıncı:Activision

Yayınlanma Tarihi:14.10.2008                          Dil:Türkçe

Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
Sistem:Windows Xp sp2 veya Vista
İşlemci:İntel Pentium 4 2.4 Ghz -Amd Athlon 64 2800+
Ram:512 Mb ram
Ekran Kartı:Nvidia Geforce 6600+ veya Ati radeon 9800 Pro
HDD:8 gb
Önerilen sistem gereksinimleri:
 
Sistem:Windows Xp sp2 veya Vista
İşlemci:2.4 Ghz çift çekirdekli işlemci
Ram:1 Gb ram(xp) 2 gb ram(vista)
Ekran Kartı:Nvidia Geforce 7800+ veya Ati radeon X1800
HDD:8 Gb
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——

 

 

indir

 

*Türkçe yama ve tüm güncellemeler içerisindedir.

 

 Linkler yenilendi: 02.10.2016

——————————————————————————————-———-——

Türkçe Yama+Tüm updateler+Key İndirme Linki(ayrıca indirebilmeniz için):

 Bu dosya yukarıdaki linklerin içerisinde mevcuttur.

Oyunun Kurulumu;

Not :Türkçe yamalar ve updateler opsiyoneldir.İngilizce oynamak isteyenler sadece oyunu indirip oynayabilirler.

Not 2: Sağlam Oyun Bünyesindeki tüm oyunlar denenip çalıştığı anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.Burada söylenenleri adım adım yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.(Bizden kaynaklı)

Not 3:Oyunları sorunsuz oynamak için Directx,Microsoft Visual C++ 2005,2008,2010,Microsoft NetFramework 4 ve Ekran kartınızın güncel olduğundan emin olun

1-İndirdiğiniz Rar dosyalarını winrar ile klasöre çıkartın.
2.Çıkarttığınız rar dosyasındaki rld-cod5.iso dosyasını daemon tools vasıtasıyla sanal diske yerleştirin.
3.Sanal diskteki Setup.exe’yi yönetici olarak çalıştırın oyunun kurulumun bitmesini bekleyin.
5.Yükleme tamamlanınca crack dosyasındaki herşeyi oyunun kurulu olduğu ana dizine kopyalayın gelen sorulara kopyala ve değiştir diyerek kurulumu tamamlayın.
6.Geldik Türkçe yama+updatelerin nasıl kurulacağına yüklemek istemeyenler burda okumayı bitirebilir 🙂
7.Kurulum indireceğiniz rar dosyasında var yine de özetle:Türkçe yamayı yükleyebilmek için oyunun versiyonunu 1.7 ye yükseltmemiz lazım bunu da tek tek yapacağız.
8.Türkçe Yama+Tüm updateler+Key İndirme Linki(opsiyonel)   Linkinden indirdiğimiz 3.6 küsürlük rar dosyasını klasöre çıkartın içinde 1.1 den 1.7 ye kadar olan patch ler var sırasıyla 1.1,1.2,1.3,1.4,1.5,1.6,1.7 patchlerini yüklüyoruz. Türkçe yama kurulumu kurulum arayüzünde anlatılıyor o nedenle anlatmıyacağım.

9.Oyunumuz Hazır.

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (54 yorum)
×

Bir Şeyler Ara