Bully Scholarship Loading Takılma Sorunu %100 Çözümü – Patch-bully--error-cozumu-takilma-hatasi-crackfix

Bully Scholarship Edition çoğumuzun bildiği üzere Rockstar Games tarafından yapılan, tabiri caizse gta 4 ün lisede geçen hali gibi düşünebileceğimiz simülasyon oyunu. Bully Scholarship Edition ilk olarak playstationa çıkmış sonradan PC’ye çevirilmişti. Ama gelin görün ki bu geçiş pek başarılı olmamış, sonucunda bir çok hata getirmişti. Bu patch ile hangi hatalar gidecek:

***Oyundaki tüm hatalar giderilmiş, üstüne grafik iyileştirilmeleri yapılmış.

***İkinci bölümde müdürün odasından sonra oyun “loading” yazısında takılıyor ilerlemiyordu, artık bu hata giderilmiş.

***Oyunnun başlangıcından sonuna kadar grafik hataları mevcuttu giderilmiş.

***Bazı maus hareketleri algılanmıyordu, giderilmiş.

***Kısacası giderilmeyen bir hata kalmamış. Üstelik bu yamanın boyutu sadece 15 MB. Kurulumu gayet basit olduğundan anlatma gereği duymadık, herhangi bir crackleme işlemi gerektirmiyor.

Tavsiye Yayınımız: Bully Scholarship Edition Full Tek Link İndir

Bu yayınımızda size sunduğumuz patch ile birlikte bu problem %100 ortadan kalkacak. Nerden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik gördük, sorun düzeldi. Bilmiyoruz belki de bu yayını yapmak da gecikmişizdir, bu yönden siz değerli takipçilerden özür diliyor, yamayı paylaşıyoruz.
İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Tropico 5 Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (52 yorum)
×

Bir Şeyler Ara