Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Brink Full Tek Link İndir

  • 10 Ağustos 2013
  • 4 yorum
  • 2.833 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy yok.)
    Loading...


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Savaş

Oyun Hakkında Kısaca: Bir kaç oyunun birleştirin ve bize tek bir oyun yapın desek sanırım bu “Brink” olurdu. Oynanış tarzı bir oyundan, savaş animasyonları başka oyundan, silahlar başka oyundan… Takım oyununa ağırlık verilmiş sanki. Ayrıca online oynanabiliyormuş. Fakat ben pek çözemedim 🙁

Grafik ve oynanış tarzı bakımından gerçekten çok hoşuma gitti. Klavye ve mauseyi seri kullanan oyuncular asla zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Çünkü oyun gerçekten aksiyon dolu. Sürekli bir çatışma bir hareketlilik var. 4 farklı sınıftan askeri yöneterek düşmanları öldürdüğünüz, arkadaşlarınıza yardım ettiğiniz, ve savaşta sürekli yer değiştirip görevleri yapabileceğiniz fazla alternatif var.

Oyuna daha ilk girdiğiniz anda diğer oyunlardan çok farklı olduğunu anlayacaksınız. İlk girişte sizden seçip yapmanızı istiyor. “The Ark” şehrini koruyacak mısın yoksa kaçacak mısın diye. seçimden sonra karakter oluşturma menüsü karşılıyor. Şahsen beni daha o menüde iken bir heyecan sardı. Bilemiyorum farklı bir havası var oyunun 😉

Oyun konusu olarak yıl 2050 ler. İnsanların doğa olaylarından dolayı yaşam alanları kısıtlıdır. Bu yüzden bir yüzen şehir yapılmıştır. Fakat 5000 kişinin yaşamasına imkan tanıyan şehir “The Ark” 50000 kişiye ev sahipliği yapmaya başlar. Kaynaklar kısıtlıdır. İç savaş an meselesidir. İşte sen; ya güvenliği sağlayacaksın ya da kaosun elçisi olacaksın… Oyunun konusu senin seçimlerine göre yönleniyor. Oyun sana değil sen oyuna hükmet…

Sana uyarı. Öldürdüğün adamlar varya… Onlar ölmedi. Medic den yardım istiyor. Yaklaş ve bir şarjör daha boşalt beynine ve ya bıçakla hangisi keyifli gelirse 😉

Oyun Çıkış Tarihi: Mayıs 2011

Oyun Boyutu: 5,06 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA 8800GS / ATI Radeon HD 2900 Pro
Boş Alan: 8 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Brink oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Brink İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. ÖNEMLİ : Kurulum esnasında Directx de sıkıntı oldu bende. “Yoksay” diyerek kuruluma devam edin. Bir sıkıntı olmayacaktır.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Bethesda SoftworksBrink” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

Brink oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ