Braid Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Macera – Bulmaca

Oyun Hakkında Kısaca: Merhaba. Hatırlarsanız önceki yayınımda bulmaca tarzı oyunlara merak saldım ve bu tarz oyunlar gelecek demiştim. Dedim ve yaptım 🙂

Braid… Oyunun konusu efsanevi oyun Süper Mario da olduğu gibi prensesimizi kurtarmak (Bu gidişle kurtarmadığım prenses kalmayacak :)). Ama bu emin olun süper mario da ki gibi basit olmayacaktır.

Tam bir düşünce gücü isteyen oyun. Oyun boyunca bir sürü basit görünen bulmacalarla karşılaşacağız ama ben şahsen eminim ki 2. dünyayı bile kopya çekmeden kolay kolay geçen olmayacaktır. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Braid kendini bulmaca zorluğu açısından farkını ortaya koymuş. Resmen rakipleri ile alay etmiş. Daha önce bizzat beni bu kadar düşündüren oyun olmamıştı.

Oyunumuzun baş kahramanı Braid bir yeteneğe sahip. Zamanı geri alabilme. Bu özellik ile bulmacalarımızı çözüyoruz. Bu kulağa basit gelebilir fakat oynayan arkadaşlar anlayacaktır ne demek istediğimi.

Oyun tamamen klavye ile oynanabilir. Fare ile yap-boz parçalarını isterseniz birleştirebilirsiniz. Grafik olarak oyun sanki kara kalem çalışmasını renklendirmişler. En ince geri plan dahi göze güzel görünüyor ve yormuyor. Zaten küçük bir oyun olduğu için çok abartılı bir yapıt beklenmemeli grafik konusunda. Ama gelelim ki ses konusuna. Oyun arka fon müzikler gerçekten rahatlatıcı bir etkisi var. Resmen oyun terapisi (bu terimi tamamen ben uydurdum :)) bu. Karakterimizin zıplama ve koşarken ayakkabı sesinden başka sesine rastlamadım. Fakat genel anlamda ses konusunu fevkalade önemsemişler ve hakkını almışlar.

Eski yayınlarımızdan —LIMBO—  —VESSEL— i andıran oyunu bu tarz oyun-sever arkadaşlara şiddetle tavsiyemdir.

Oyun Çıkış Tarihi: Nisan 2009

Oyun Boyutu: 150 MB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Pentium 4 @ 1.4 GHz
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: 9.0 c directX destekli ekran kartı
Boş Alan: 200 MB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Braid oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:


——————————————————————————————-

Braid İndirme & Kurulum

1- Oyun yüklü haldedir. Rardan çıkarın ve “braid.exe” dosyasından açın. İyi eğlenceler.

Vessel oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara